Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.02.2011, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu: yedekleme nasıl oluyor

sitemi yedeklicem ama nasıl yapılacağını bilmiyorum

Mesaj05.02.2011, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilmiyorum açıkçası ama metinleri indir diye bir şey görmüştüm anlamını bulamadım . Ayarlardan en altta
Mesaj05.02.2011, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu: .

Evet kardeş. Metinleri indir bölümünden yap. Ama tasarım kodlarını elle yedeklemen lâzım tasarımı kendisi yedeklemiyor ya da indirmiyor
Mesaj05.02.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki sitemdekiler silinince o metinleri nasıl geri getiricem

nereye yazıcam onları

Mesaj18.04.2012, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu: evet

evet nereye yazılacak?????
Mesaj18.04.2012, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

site içeriğini kaynak kodu ile al onları bir yeni metin belgesine kaydet bunları bir klasöre koy yedek vb. diyede adlandır bu kadar. Very Happy
Mesaj18.04.2012, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi yedeklemek mi istiyorsunuz?
O zaman ilk önce sitenize giriş yapınız,sonra Başlangıç , Tasarım Ayarları gibi bir yan menü olucak sol menü o menüde ayarlar kısımına tıklayın.
Scrollbarı en aşağı indirin,sonra orada Diğer Seçenekler gibi bir şey var,hemen orada Giriş logo var , onun altında metinleri indir var ona tıklayın ve indirdiğiniz şeyi açın sitenizin kodları var.
Eğer siteniz kapanırsa,kodların yedeği yoksa oradan alabilirsiniz kodları ve sitenizin tasarımını tekrardan kullanabilirsiniz.
Ayrıca arkadaşlar bakıyorum konu 2011'de açılmış,moderatorler bizlere eski konulara cevap yazmak yasaktır diye binlerce söyliyorlar ama biz bunu hiç düşünmeden gereksizce yorumlar yapıyoruz.
Bunun için moderatorlerden gerçekten çok özür diliyorum,ama amacım sadece yardım etmekti,ve bilgilendirme yapmaktı.
Kolay gelsin.