Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.02.2011, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemdeki Kategorisi Hakkında

Sitemdeki bir kategorinin üyeler tarafından görünmemesini istiyorum. Sayfalarımı değiştire tıkladıktan sonra görünmesini istemediğim sayfaya tıklıyorum. Oradan sonra seçeneklerden nereye basacağım? Şimdiden teşekkürler.
Mesaj07.02.2011, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saklı sayfalar extrasını aktif ettiniz mi?
Mesaj07.02.2011, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır, etmedim. Nereden yapbilirm ki onu?
Mesaj07.02.2011, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ziyaretçilerinizin görmesini istemediğiniz sayfalar için bu ekstrayı kullanmak mümkün. Ekstralar kısmından saklı sayfalar ekstrasını seçin daha sonra sayfalarım dan görünmesini istemidiğiniz sayfaya gelin ve sadece loginler görebilir yapın. Bu sayfa için yanlız siz login olun ve sadece siz görebilin
Mesaj07.02.2011, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki, bunu yaptım. Ama niye bu sayfaya yazı yazamıyorum?
Mesaj07.02.2011, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saklı sayfalar, giriş yapan yani login olan kullanıcılara gözükür bunun için de saklı sayfalar ekstrasında loginleri yönet kısmından en altta login oluştur bölümü vardır oradan kendinize kullanıcı adı ve şifre belirlemelisiniz ki bu sayfayı sizin koymuş olduğunuz şifreyi bilenler görebilsin.

Sayfalarımı değiştirden herhangi bir sayfa oluşturup bunu seçenekler kısmından sadece loginler görebilsin şeklinde gizleyebilirsiniz.

Hala anlamadıysanız. Biraz daha kurcalayın anlaşılmayacak bir şey yok çok basit bi olay