Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.02.2011, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu: site kötüyse silcem bakarmısınız

yha ben böle bişey yaptım örnek bi kaç şey yükledim ama kötü örünüyor mu yada bir fikriniz var mı şunu yapsan güzel olur tarzında
Mesaj09.02.2011, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Devam etmelisin , Tasarım güzel.. Wink

Mesaj09.02.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım güzel değişik tarzda oyunlar araştır hilelerini araştır cheat engine 5.5 bu program ile hile bulabilirsin ben farmville hızlı hasat hilesini bulmustum Cool sende bulup ekle facebook oyunlarına ağırlık göster Wink
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj09.02.2011, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim kötü desek bile senın yılmayıp Daha iyi şeyler yapman lazım eger gercekten iyi bi siten olmasını istiyorsan.:)Bizlerde bunun icin calısıyoruz.
ugrasırsan daha güzel olacak
Mesaj09.02.2011, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel kardeş devam...Forumda takılmayı sakın unutma

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj09.02.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava siteme gelip sitenin pr si 5 olmuş farketmez önemli olan forumdaki yardımlaşmayı farketmekt. siten güzel hypnaty nin dediği gibi forumda takıl. bilmediğin birçok şeyi öğrenme çansın olur.
Mesaj09.02.2011, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

çokk saolun arkadaşlar bi sorunum olursa sölerim
Mesaj10.02.2011, 04:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel olmuş içeriklerde güzel. Başarılar dilerim.