Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.02.2011, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Başlık Resmi

Beyler cats tasarım için başlık resmi yaptım. 759x199 boyutlarında ekledim ama resim tam sığmadı yani parça parça gösteriyor. Bütün başlıkları okudum bununla ilgili çok yazılmış ama ben tasarım üstüne eklemek istemiyorum. reklam rada kalıyor ve hem gösterişsiz hem de başlık resmi sorunu devam ediyor. Bunu bilen anlayan bana yardım ederse çok sevinirim. Mesaj da çekebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Mesaj09.02.2011, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu: çözüm

beyler bu konuda takılanlar için çözümü buldum resmi yüklerken altta resmi küçült butonu var onu kaldırın ve öyle yükleyin.
Mesaj09.02.2011, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site Başlık Resmi

inciwetube yazmış:
Beyler cats tasarım için başlık resmi yaptım. 759x199 boyutlarında ekledim ama resim tam sığmadı yani parça parça gösteriyor. Bütün başlıkları okudum bununla ilgili çok yazılmış ama ben tasarım üstüne eklemek istemiyorum. reklam rada kalıyor ve hem gösterişsiz hem de başlık resmi sorunu devam ediyor. Bunu bilen anlayan bana yardım ederse çok sevinirim. Mesaj da çekebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Aşağıdaki resim adresini ekle bakalım olacakmı..

Kod:
http://img201.imageshack.us/img201/7236/inciwetubeheaderkodbank.png

Mesaj09.02.2011, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site Başlık Resmi

kodbanks yazmış:
inciwetube yazmış:

Aşağıdaki resim adresini ekle bakalım olacakmı..

Kod:
http://img201.imageshack.us/img201/7236/inciwetubeheaderkodbank.png

tamam oldu sağol... keşke biraz pink seviyesini ayarlasaydın neyse
Mesaj09.02.2011, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj07.03.2011, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu: sa

yaa bende yapamıyom başlık resmini hep yarım gösteriyo boyutları falan nasıl yapılcak bilen varsa yazsın
Önceki mesajları göster: