Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2011, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa Kaydedilmiyor

Merhaba
Oncelikle Çok ACİL Olduğunu söylyebilirim

Sayfamda Değişiklikyapıyorum . Ayarları kaydediyorum ve daha sonra gelıyorum sıteme kaydedilmemiş . Sonra yıne sayfa değiştire geliyorum onlar orda kaydedilmiş . Sitemde ccs kod kulanıyorum
ACİL Confused Mad
Mesaj15.02.2011, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

7 kışı bakmış !

cevap beklıyorum acıl
Mesaj15.02.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sayfa Kaydedilmiyor

futbolsorulari yazmış:
Merhaba
Oncelikle Çok ACİL Olduğunu söylyebilirim

Sayfamda Değişiklikyapıyorum . Ayarları kaydediyorum ve daha sonra gelıyorum sıteme kaydedilmemiş . Sonra yıne sayfa değiştire geliyorum onlar orda kaydedilmiş . Sitemde ccs kod kulanıyorum
ACİL Confused Mad

bedava sitemden çık gir olur! Cool
Mesaj15.02.2011, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmuyo
sayfayı kapayımmı yoksa
çıkış yapıp mı gırıyım
Mesaj15.02.2011, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcını Değiştir Öle Dene Birde

Mesaj15.02.2011, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolsorulari yazmış:
olmuyo
sayfayı kapayımmı yoksa
çıkış yapıp mı gırıyım

çıkış yap sonra tekrar gir!
Mesaj16.02.2011, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı sorunu 4-5 gündür ben de yaşıyorum.

Sayfalarımda yaptığım değişiklikleri kaydediyorum fakat değişiklikler gerçekleşmiyor.

Mesaj16.02.2011, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadasım css kullannıyo

cşs d kaydettıgin sayfalar sadce sayfalarmı degistırde gorunur ıceblu gec bi bak sıtene
sayfalar kaydedilmiş olmalı
Mesaj16.02.2011, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: arkadasım css kullannıyo

kiraloyuncular yazmış:
cşs d kaydettıgin sayfalar sadce sayfalarmı degistırde gorunur ıceblu gec bi bak sıtene
sayfalar kaydedilmiş olmalı

Teşekkürler arkadaşım ama hiçbir değişiklik yok.

Sorun tam olarak şöyle:
Sayfalarımda değişiklik yapıyorum, KAYDET diyorum fakat hatırlarsanız '''değişiklikler başarıyla kaydedilmiştir''' yazısı çıkmadığı gibi değişiklikler de gerçekleşmiyor.
Sorun tam olarak böyle...

PC'ye format attım, acaba bazı eksikliklerden kaynaklanmış olabilir mi?
Yani bilgisayarımla bir ilgisi olabilir mi bu işin?
Mesaj16.02.2011, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgisayarınızla hiçbir alakası olmaz tarayıcınızdan olabilir firefox kullanın ve cookiesleri silmeyi deneyin.

İnsanoğlu hilebazdır, kimse bilmez fendini, Her kime iyilik edersen, sakla ondan kendini.
Mesaj16.02.2011, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ssablontika yazmış:
Bilgisayarınızla hiçbir alakası olmaz tarayıcınızdan olabilir firefox kullanın ve cookiesleri silmeyi deneyin.

Yardımınız için teşekkür ederim.
PC'deki ayrıntılardan pek anlamadığım için doğal olarak önerinizi de anlamadımSad
Biraz detaya inebilir misiniz rica etsem?