Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.02.2011, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Tablo Devri Bitti...

Merhaba Arkadaşlar:
Bir bilgilendirme yapmak istedim 1-2 senedir tr.gg de takılmıyorum r10.net gibi sitelerde takılıyorum birçok sitemde oldu isim vermiyorum reklam olmasın ve tablo tasarimi hiçbir sitenin kullanmadıgını gördüm.Hiçbir coderin tablo tasarım yapmadıgını gördüm.Sizleride bilgilendirmek istedim.Bende css'i kendime yetecek kadar biliyorum.Fakat sizlerde dreamweaver programı oldugu için ordan tasarim yapmayı ögreteceğim.Dw yi bende fazla bilmiyorum.Css dwde daha kolay bence o kanıya vardım bugün Very Happy size en yakın zamanda dw'de divlerle{css} tasarım kodlama video çekeceğim.
Mesaj16.02.2011, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tablo Devri Bitti...

kormancity yazmış:
Merhaba Arkadaşlar:
Bir bilgilendirme yapmak istedim 1-2 senedir tr.gg de takılmıyorum r10.net gibi sitelerde takılıyorum birçok sitemde oldu isim vermiyorum reklam olmasın ve tablo tasarimi hiçbir sitenin kullanmadıgını gördüm.Hiçbir coderin tablo tasarım yapmadıgını gördüm.Sizleride bilgilendirmek istedim.Bende css'i kendime yetecek kadar biliyorum.Fakat sizlerde dreamweaver programı oldugu için ordan tasarim yapmayı ögreteceğim.Dw yi bende fazla bilmiyorum.Css dwde daha kolay bence o kanıya vardım bugün Very Happy size en yakın zamanda dw'de divlerle{css} tasarım kodlama video çekeceğim.

Niye Benim Sitemdeki tasarım Tablolu Xd
Mesaj17.02.2011, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tablo Devri Bitti...

davut-ogulcan yazmış:

Niye Benim Sitemdeki tasarım Tablolu Xd

O da senin sorunun bence (: Hemen css öğrenmeye başla bence Smile
Mesaj17.02.2011, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende tablo tasarım kullanıyorum... ama dediğiniz güzel bişise onuda öğrenirim Wink
Mesaj17.02.2011, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnternette Div'lerle Tasarım Yapma Videoları Çok Yapmak İsteyen Yine Yapar Wink
Mesaj17.02.2011, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

divlerle yapmanın farkı ne ki Question
Mesaj17.02.2011, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

diva yaptığınızda bütün taratıcılara uyumludur diğer türlü uymayabilir

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj17.02.2011, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google siteyi daha iyi indexler.
Önceki mesajları göster: