Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.02.2011, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Soruma Yardım Edecek Yoksa Başka e Diyelim!

Merhaba az önce ayarlarda geziniyordum ve giriş logu yazısına bastım baktımki ıp adresler farklı farklı birisini kontrol ediyorum benim oturduğum ilde bir caddede birtanesi sakaryada bir tanesi aydında lütfen biri yardım etsin şifremide benden başkasıda bilmiyo bazı sitelere giriyorum ıp adresiniz bilmem şu diyo öbür gün başka siteye giriyom onda ıp adresiniz bilmem kaç diyo ama değişik her ıp ı mı sorguluadığımdada öle giriş logunda hatta bir ıp adresi var eksik kontorl ettim çıkmadı 95 li mi neydi ya lütfen bi çözüm yolu bulun her sorunda beni buluyor gıcık kapıyorum buna ya ben kendi internetime bağlanmak yerine herzaman başka internete bağlanıyor yada internetim her zaman ıp değiştiriyor çözüm yolu bulun modlar sizde yardım edin lütfen Sad
Mesaj19.02.2011, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bu Soruma Yardım Edecek Yoksa Başka e Diyelim!

oyyunkom yazmış:
Merhaba az önce ayarlarda geziniyordum ve giriş logu yazısına bastım baktımki ıp adresler farklı farklı birisini kontrol ediyorum benim oturduğum ilde bir caddede birtanesi sakaryada bir tanesi aydında lütfen biri yardım etsin şifremide benden başkasıda bilmiyo bazı sitelere giriyorum ıp adresiniz bilmem şu diyo öbür gün başka siteye giriyom onda ıp adresiniz bilmem kaç diyo ama değişik her ıp ı mı sorguluadığımdada öle giriş logunda hatta bir ıp adresi var eksik kontorl ettim çıkmadı 95 li mi neydi ya lütfen bi çözüm yolu bulun her sorunda beni buluyor gıcık kapıyorum buna ya ben kendi internetime bağlanmak yerine herzaman başka internete bağlanıyor yada internetim her zaman ıp değiştiriyor çözüm yolu bulun modlar sizde yardım edin lütfen Sad

internet kafeden sitene girme ondan ıp adresleri değişio! Hem internet kafeden gimek ii değildir! Wink
Mesaj19.02.2011, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

cafeden hiç girmedimki
Mesaj19.02.2011, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
cafeden hiç girmedimki

daha önce birinden yardım isterken şifrenizi verdiniz mi?

Eğer verdiyseniz o kişi girior olabilir!
Idea
Mesaj20.02.2011, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

yooo bu seferde ıpmı bul dedim googlede ankara çıktı benim ıp kafayı yemiş düşünsene bi aydın,sakarya,ankara Smile en sonunda telekoma başvurcam bu iş çok canımı sıkıyo
Mesaj20.02.2011, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer internet kafeye gitmemişsen şifrenide Kimseye vermemişsen telekoma başvurmanda fayda var.

Mesaj20.02.2011, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu: ıp no degisken dir

yanı servıs saglayıcınızdan ıp satın almadıktan sonra s
abıt olmaz
Mesaj20.02.2011, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

en iyisi telekoma baş vurucam bir hata var sanırım..
Mesaj20.02.2011, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
en iyisi telekoma baş vurucam bir hata var sanırım..

Bencede En İyisi Sen Telekoma Başvur ...

NETTEN PARA KAZAN ..!
CSS TASARIMLAR
Önceki mesajları göster: