Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.02.2011, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu: flash8 flash'ı Siteme Eklemek İstiyorum

Ben Yapiyoruz.tr.ggden flash8 de basit animasyon yapımı dinledimde onu Nasıl Siteme ekleyeceğim
Mesaj21.02.2011, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaptıgın Flashı Directupload-Swfcabin-swfupload gibi siteler yükle ister sayfa ekle editörün üstünde flash ekle var istersen aşagıdaki koda ekle kaynaga bas sayfana ekle(:
<embed src="SWF URL" quality="best" menu="true" width="250" height="80" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowScriptAccess="always"wmode="transparent"></embed>

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj21.02.2011, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: flash8 flash'ı Siteme Eklemek İstiyorum

davut-ogulcan yazmış:
Ben Yapiyoruz.tr.ggden flash8 de basit animasyon yapımı dinledimde onu Nasıl Siteme ekleyeceğim

Yanlış Anlamadıysam Sen Yapiyoruz.Tr.Gg nin Sitesindeki Videoyu Sitene Eklemek İstiyorsun .... Bunun İçin Sayfa Kaynığını Görüntüleyip Sayfa Kodu İçinden Videonun Kodunu Bulup Kendi Sayfanıza Eklemenizdir

NETTEN PARA KAZAN ..!
CSS TASARIMLAR
Mesaj21.02.2011, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: flash8 flash'ı Siteme Eklemek İstiyorum

erkinunlu yazmış:
davut-ogulcan yazmış:

Yanlış Anlamadıysam Sen Yapiyoruz.Tr.Gg nin Sitesindeki Videoyu Sitene Eklemek İstiyorsun .... Bunun İçin Sayfa Kaynığını Görüntüleyip Sayfa Kodu İçinden Videonun Kodunu Bulup Kendi Sayfanıza Eklemenizdir

hayır catlak-site söledi saolun