Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.03.2011, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen bakın acil

siteme bakarmısınız lütfen hatayı göreceksiniz cevaplarınızı bekliyorum

www.hackteknoloji.tr.gg
Mesaj05.03.2011, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

hata reklamın ortada olmamasımı
Mesaj05.03.2011, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim su sorunun buraya yazda ne oldugunu analsın millet bakın siz anlarsınız gibi mesajlarda nasıl cevap beklyorsun
Mesaj05.03.2011, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Reklam Yapmaya Çalışıyor...

Hata Olsa Yazardı
Mesaj05.03.2011, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamın soldaki menünün üstüde olmasını istiyorsan şuraya koymayı bi dene
Kod:
<!-- content begins -->

bu üsteli kodun tam altına ekle
ayrıca arkadaşlar niçin hemen arkadaşın reklam yaptığını düşünüyorsunuz, aslında szüm tek size değil genele, yani burdan 10 kişi tıklayıp sitesine girse ne olur, girmese ne olur?
evet tamam sırf burdan sitesine ziyaretçi girsin, sitesinin reklamını yapsın diye uğraşanlar var. bu kişiler kendini belli ediyor forumda zaten. benim anlamadığım. yani bu şekilde siteyenize giren kaç bs üyesi olur, 10 mu, 100 mü kaç, yada girenler ne yapıcak "aaaaa reklam dur hemen tıklıyayım, bu arkadaşa para kazandırayım'.mı diyecek.
Mesaj05.03.2011, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: lütfen bakın acil

hackteknoloji yazmış:

www.hackteknoloji.tr.gg

Sitende içerik menünün sağında çıkması gerekirken altında çıkıyor sanırım hata bu ,Tasarım kodlarını yanlış ayırma kaynaklı bir hata, tasarım kodlarını doğru ayırıp gerekli kutulara kaydedersen bu sıkıntı biter.
Mesaj05.03.2011, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: lütfen bakın acil

airreo yazmış:
hackteknoloji yazmış:

www.hackteknoloji.tr.gg

Sitende içerik menünün sağında çıkması gerekirken üstünde çıkıyor sanırım hata bu ,Tasarım kodlarını yanlış ayırma kaynaklı bir hata, tasarım kodlarını doğru ayırıp gerekli kutulara kaydedersen bu sıkıntı biter.

İçerik menünün üstünde çıkıyor.(üstte yanlış yazmışım.)
Mesaj06.03.2011, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

menünün üstünde yazı çıkıyor bide yazı ayrı bir beyaz sayfaya geliyor arka fon turuncu ama beyaz bir sayfaya geliyor
Mesaj06.03.2011, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

haa bide reklam yapıyor sun diyen var onu allaha havale ediyorum
Mesaj06.03.2011, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
reklamın soldaki menünün üstüde olmasını istiyorsan şuraya koymayı bi dene
Kod:
<!-- content begins -->

bu üsteli kodun tam altına ekle
ayrıca arkadaşlar niçin hemen arkadaşın reklam yaptığını düşünüyorsunuz, aslında szüm tek size değil genele, yani burdan 10 kişi tıklayıp sitesine girse ne olur, girmese ne olur?
evet tamam sırf burdan sitesine ziyaretçi girsin, sitesinin reklamını yapsın diye uğraşanlar var. bu kişiler kendini belli ediyor forumda zaten. benim anlamadığım. yani bu şekilde siteyenize giren kaç bs üyesi olur, 10 mu, 100 mü kaç, yada girenler ne yapıcak "aaaaa reklam dur hemen tıklıyayım, bu arkadaşa para kazandırayım'.mı diyecek.

Çok haklısın bence de zaten bedava-sitemin iki tane reklamın var biri pop up açılan diğeri üstteki ortalaması için kod verdiğiniz reklamlar bunlara mı tıklayacak girecek olan ziyaretçiler b.s. kazanır arkadaşlar yapmayın yav fena mı olur:)