Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2011, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfa butonları görünmüyor

Değerli arkadaşlar yapmış olduğum siteyi uzun zamandır begenilen en stilde kullanıyorumdum degişiklik yapmak istedim flash şeklinde düzenledim bir iki gün kullandım sorunsuzca ama bugun sayfaların solundaki sayfalara gitmek için kullanılan butonlar görünmüyor sebebi ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim
http://cankiriceratl.tr.gg/
Mesaj06.03.2011, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Sorunsuz gözüküyor bilgisayarınız Adobe flash player yüklümü Bakın yoksa Ücretsiz Adobe sitesinden İndirin Kurun Farklı Tarayıcılarla Deneyin

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj06.03.2011, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendede görünmüğor ayrıca siten virüslüü
Rolling Eyes
Mesaj06.03.2011, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu: butonlar görünmüyor

sayın catlak-site55 Kardeşim dediğinizi yaptım adobe flash playeri yukledim gene sorun devam ediyor
ayrıca viruslu deniyor olabilir nasıl temizlerim yardımlarınız için teşekkür ederim
Mesaj06.03.2011, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Sorunlu gözükmedigi İçin sorunu Bulamıyacam virüs olayına Gelince Ben Bir Uyarı Almadım alan Arkadaş Uzantısını söylerse direk Siteden Silin Bu Js dosyası Olur İframe Olur Vs Vs

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj06.03.2011, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.03.2011, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu: boton sorunu

teşekkür ederim kardeşim sayfada bir hata görünmüyor başka bilgisayarda deneyecegim sende göründüğüne göre bende bir sorun var sanırım
Mesaj06.03.2011, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: boton sorunu

cankiriceratl yazmış:
teşekkür ederim kardeşim sayfada bir hata görünmüyor başka bilgisayarda deneyecegim sende göründüğüne göre bende bir sorun var sanırım

Önemli DeqiL...

Baq Flash Playeri Yüqlü oLmaya Bilir Veya Da

Browserinde Sorun Vardır...
Mesaj06.03.2011, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm kardeşim siten virüslü demiştim. benim pc de antivirüs programı var sitene girince direk işaret verdi girdiğniz web sitesi virüs içermektedir dedi. bende sana diim dedim Laughing
Mesaj07.03.2011, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfa butonları görünmüyor

verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim ama
birlaç arkadaş görünüyor dedi ama ben iki bilgisayarda denedim görünmüyor sitenin görünümünü degiştirdiğimde görünüyor flash görünmü yaptıgımda görünmüyor aynı bilgisayarda başka adla bir site kurdum onun görünümünü flash yaptım onde görünüyor demekki bilgisayarda sorun yok neden olabilir başka görünüme gecince tüm sitenin sayfa düzenini değiştirmek gerekiyor oysaki flash görünümü çok hoşuma gitmişti yardımlarınıza ihtiyacım teşekkür ederim
Mesaj07.03.2011, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfa butonları görünmüyor sorun çözüldü

degerli arkadaşlar sorunu buldum çözdüm sizinde başınıza gelebilir yardımcı olmak isteyen arkadaşlara teşekkür ederim
sorun sayfa bulanlarında şöyle bir katagorilerine göre düzenleme yapmıştım
yani işyeri resimleri ve spor resimleri gibi sayfalrı resimler sayfasının alt sayfası olarak düzenlemiştim hepsiini bagımsız hale getirince düzeldi alt sayfaya baglama yı yemedi hepınize kolay gelsin
Mesaj07.03.2011, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sayfa butonları görünmüyor sorun çözüldü

cankiriceratl yazmış:
degerli arkadaşlar sorunu buldum çözdüm sizinde başınıza gelebilir yardımcı olmak isteyen arkadaşlara teşekkür ederim
sorun sayfa butonlarında şöyle bir katagorilerine göre düzenleme yapmıştım
yani işyeri resimleri ve spor resimleri gibi sayfaları resimler sayfasının alt sayfası olarak düzenlemiştim hepsiini bagımsız hale getirince düzeldi alt sayfaya baglama yı yemedi hepınize kolay gelsin
Önceki mesajları göster: