Forum'da ara:
Ara

Sistemi Beğendiniz Mi?
İyi
  36%
[ 4 ]
Orta
  63%
[ 7 ]
Toplam Oylar : 11

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2011, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

içerik 1.2/10 tasarım 9.6/10 sadece tasarım yetmez ama sitenin amacına ulaşma oranı 10/10
Mesaj06.03.2011, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenokulumuanlatiyorum yazmış:
içerik 1.2/10 tasarım 9.6/10 sadece tasarım yetmez ama sitenin amacına ulaşma oranı 10/10

öncelikle bu tür sitelerin içeriği olmaz. yani sizlerin sitelerini tanıtmasıyla olur. ama bu düşünceden sonra html kodları eklemeye karar verdim.
Mesaj07.03.2011, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

içeriği arttırmak için html kodları eklenmeye başlandı. sitemiz artık google da çıkıyor. hemde üst sıralarda. sizde sitenizi tanıtarak hitinize hit katabilirsiniz.

içerik yönünden değerlendirme yapmayınız. daha çok sistemi değerlendiriniz. sistemi nasıl geliştirebilirim onları söyleyiniz. varsa kategori taviye ediniz.
Mesaj07.03.2011, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Gladio

nowashow yazmış:
Kardeşim bir siteye güzel diyebilmek icin öncelikle o sitenin göze hitab etmesi lazım ki bence göze hitap eden bir tasarım degil.Tasarım degiştir.

1-Site adın uygun
2-Professıonal bir site için anasayfaya yorum uygun degil.Anasayfaya yorumu kapat.
3-Java menü kullanabilirsin.Daha güzel olur.

Bedava-Sitem de kimse profosyonel değil zaten burası profosyonellerin yeri değil.

Değerlendirilecek siteye gelince bedava siteni tanıt diye bisey olamaz, ne diyelim Allah'tan paralı değil bu slogan mantığı iş yapmaz
Mesaj07.03.2011, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Gladio

okanizm yazmış:
nowashow yazmış:
Kardeşim bir siteye güzel diyebilmek icin öncelikle o sitenin göze hitab etmesi lazım ki bence göze hitap eden bir tasarım degil.Tasarım degiştir.

1-Site adın uygun
2-Professıonal bir site için anasayfaya yorum uygun degil.Anasayfaya yorumu kapat.
3-Java menü kullanabilirsin.Daha güzel olur.

Bedava-Sitem de kimse profosyonel değil zaten burası profosyonellerin yeri değil.

Değerlendirilecek siteye gelince bedava siteni tanıt diye bisey olamaz, ne diyelim Allah'tan paralı değil bu slogan mantığı iş yapmaz

ben sizden sloganı değil sistemi değerlendirmenizi istemiştim!
Mesaj08.03.2011, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

SİTEMİN HİTİ DÜN 70 i geçmiş. her geçen gün hitim artıyor. ve sitem daha 6 günlük. Şunu demek istiyorum SİTEM TUTMUŞ. isterseniz buna bakıpta değerlendirin

SİTE İSTATİSTİKLERİ Arrow http://www.hizlireklam.tr.gg/Site-%26%23304%3Bstatistikleri.htm
Mesaj09.03.2011, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben beğendim acıkcası siteme beklerim...
Mesaj09.03.2011, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

hitleyelim yazmış:
ben beğendim acıkcası siteme beklerim...

teşekkür ederim
Mesaj09.03.2011, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARkadaşlar sitemizin sistemi ve tasarımındaki bazı yerler değiştirilmiştir. şimdi yeni sistemi değerlendirebilirsiniz.