Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.03.2011, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Hala Silinen sayfaları Düzelmeyen Arkadaşlar Buraya

Merhaba,
arkadaşlar sayfa içerikleri silinen arkadaşlar(henüz sorunu düzelmemiş) buraya sadece mesaj bırakmaları yeterli. Bu liste supporta gönderilecek ve sitelerinizin son güncelleme tarihinize döndürülecek. Forumda araştırdığıma göre şimdilik benimle beraber 3 kişi var. Listeyi bir hafta sonra yollayacağım. Mod arkadaşlar da yardım ederse sevinirim. Bu başlığı kendim amayacaktım ama mesajı yolladığım arkadaş sanırım yoğun cevap gelmedi.Yardım ederseniz minnettar oluruz.yardım sever arkadalar da bu problemi yaşayan arkadaşlarını buraya ekleyebilir ve haber ederlerse çok seviniriz...

matematikforum
ibrahimun
turkmayasi
Mesaj05.03.2011, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

crazyduman
gitaregitimi
Mesaj05.03.2011, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj05.03.2011, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu: prroblem

Bende de aynı problem devam ediyor.Silinen içerik hala geri gelmedi.
Mesaj05.03.2011, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hala Silinen sayfaları Düzelmeyen Arkadaşlar Buraya

turkmayasi yazmış:
Merhaba,
arkadaşlar sayfa içerikleri silinen arkadaşlar(henüz sorunu düzelmemiş) buraya sadece mesaj bırakmaları yeterli. Bu liste supporta gönderilecek ve sitelerinizin son güncelleme tarihinize döndürülecek. Forumda araştırdığıma göre şimdilik benimle beraber 3 kişi var. Listeyi bir hafta sonra yollayacağım. Mod arkadaşlar da yardım ederse sevinirim. Bu başlığı kendim amayacaktım ama mesajı yolladığım arkadaş sanırım yoğun cevap gelmedi.Yardım ederseniz minnettar oluruz.yardım sever arkadalar da bu problemi yaşayan arkadaşlarını buraya ekleyebilir ve haber ederlerse çok seviniriz...

matematikforum
ibrahimun
turkmayasi

bu sorunla ilgilenen birinin olmasına çok sevindim. cuma günü neredeyse siteyi siliyordum, sonra vazgeçip bıraktım. umarım düzelir. emeğinize sağlık, kolay gelsin...
ibrahimun.tr.gg
Mesaj05.03.2011, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemde problem devam ediyor.

sitemde problem devam ediyor.ne zaman düzelecek acaba?www.burhankoyum.tr.gg
Mesaj07.03.2011, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önemi yok arkadaşlar Razz
12 Martta Supporta ileteceğim, Hakan Bey de Tekniğe bildirecek. 12 sinden sonra düzeltirler. Özel mesajda belirttiğim gibi çıkabilecek aksaklıklardan sorumlu değilim arkadaşlar, gönüllü olarak yapıyorum
Mesaj08.03.2011, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.arapkoy.tr.gg sitemin tüm sayfaları silinmiş durumda
Mesaj10.03.2011, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dikkatimi çeken bir şey var. Şuana kadar buradaki tüm arkadaşların kayıt tarihi 2007 . Sorunu yaşayan binlerce kişi olmalı, eski kullanıcılardan. Sanırım haberleri yok ya da v.s.
Mesaj10.03.2011, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

beskardes
Mesaj10.03.2011, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Dikkatimi çeken bir şey var. Şuana kadar buradaki tüm arkadaşların kayıt tarihi 2007 . Sorunu yaşayan binlerce kişi olmalı, eski kullanıcılardan. Sanırım haberleri yok ya da v.s.

Bencede benimde 2007 actıgım sitemin içerigi silinmişti mail attım 2 gün sonra içerik geri geldi(:Sanırım Eski Sitelerin Bulundugu Serverlerde Bu sorun Var

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj10.03.2011, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet, diğerleri çözülmüş ama eski kayırlılar hala düzelmemiş

marasultraslan
Mesaj11.03.2011, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen
Mesaj11.03.2011, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende de gelmedi Sad
Mesaj12.03.2011, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

boyabatburak yazmış:
Bende de gelmedi Sad

merhaba
siteleriniz, serverda görünen en yakın tarihte bulunan ayarlarına geri dönecek. yani en son yaptığınız değişiklikler silinebilir. bunu dikkate alınız. varsa son eklediğiniz sayfaları kaydediniz.

tüm arkdaşlar için geçerlidir
Önceki mesajları göster: