Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.03.2011, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu: YARDIMM LÜTFEN

arkadaşlar ben sitemin ana sayfasına animasyon koymak istiyorum nasıl yaparım cevaplarınızı bekliyorum Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Mesaj17.03.2011, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya kardeşim sen ne ayaksın ?
İkidebir konu açma flood yapma yanlış yere açma yemin ediyorum modlar göstermelik duruyor herhalde yeter artık ya ..

Mesaj17.03.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş şimdi terbiyeni bozma ben daha yeni site açtım hem bilmiyorum öğrenince size bi şeymi oluyo . bakma o zaman ben insan gibi soru soruyom ben de azımı açtığım zaman bi daha kapatmam durdukyere senle kapışmayalım
Mesaj17.03.2011, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

mzkral yazmış:
kardeş şimdi terbiyeni bozma ben daha yeni site açtım hem bilmiyorum öğrenince size bi şeymi oluyo . bakma o zaman ben insan gibi soru soruyom ben de azımı açtığım zaman bi daha kapatmam durdukyere senle kapışmayalım

Senin yeni siten açman burda yanlış konu açma hakkına sahip olduğunu gösteremez.
Ben insana insan gibi davranırım.
Adamına göre davranırım.
Azını açın açmayın farketmez 2 gün sonra siteniz kapanır.

Mesaj17.03.2011, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben sana bişey demedim sen geldin kendin dedin ben sana bişey desem tamam ben suçluyum derim ama sen geldin durdukyere sinirlendin hem mesaj atınca ne oluyo ki yer mi kaplıyo koca sitede dudukyere geldin sinirlendin
Mesaj17.03.2011, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

mzkral yazmış:
ben sana bişey demedim sen geldin kendin dedin ben sana bişey desem tamam ben suçluyum derim ama sen geldin durdukyere sinirlendin hem mesaj atınca ne oluyo ki yer mi kaplıyo koca sitede dudukyere geldin sinirlendin

Koca sitede yer mi kaplıyor ?

Herkes bu düşünceyle her yere konu açtığını düşünürmüsün ?

Sırf bu konu gereksizlerinden bir çok kaliteli üye kaybetti bedava sitem..

Mesaj17.03.2011, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

karikaturdelileri yazmış:
Ya kardeşim sen ne ayaksın ?
İkidebir konu açma flood yapma yanlış yere açma yemin ediyorum modlar göstermelik duruyor herhalde yeter artık ya ..

katılıyorum
Mesaj17.03.2011, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam tamam sen haklısın boşuna birbirimizi ü<üp kırmayalım
Mesaj17.03.2011, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam tama sen haklsın boşuna birbirimizi üzüp kırmayalım
Mesaj05.04.2011, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar forumda kavga etmeyin modlar görürse sitenize şikeyette bulunabilir kavga etmeyin barışın
Önceki mesajları göster: