Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.03.2011, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu: İlginç Bilgiler

Sağ elini kullanan insanlar sol elini kullananlara göre ortalama dokuz yıl daha fazla yaşıyorlar.

İnsan beyni 18 yaşına kadar büyümeye devam eder.

Timsahlar avını yerken ağlar.

Gül bitkisi meyve olmamasına rağmen yeryüzündeki en fazla C vitamini barındıran canlıdır.

Çin'de ; Çin Seddi'nin Türklerlerden Korunmak için yapıldığı anlatılmamaktadır...

İnsanlar İnternette Gezinirken bir çoğunun eli farede oluyor.[Hatta Bu Yazıyı Okurken bile vardır Very Happy ]

Dünya üzerinde bulunan karıncaların toplam ağırlığı, fillerin toplam ağırlığından daha fazladır.

Mesaj17.03.2011, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnsanlar İnternette Gezinirken bir çoğunun eli farede oluyor.[Hatta Bu Yazıyı Okurken bile vardır Very Happy ]
nerede olmasını beklerdin Very Happy
Mesaj17.03.2011, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalpus yazmış:

Bu iyiydi Very Happy
Mesaj17.03.2011, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalpus yazmış:

Yo benim ki değil Mr. Green Çünkü dizüstü ile giriyorum Smile

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj17.03.2011, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
kalpus yazmış:

ya özür hapyy Mr. Green Mr. Green alıntı yaptım sana demedim icon silinmis Mr. Green bende laptopdan giriyorum ama mouse kadar portatif olmuıyor
Mesaj19.03.2011, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy
Mesaj19.03.2011, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

hypnaty yazmış:
kalpus yazmış:

Tam telefona bakıyordum, yeşil gülücüğe kadar okudum bi an tereddüt etmedim değil devamında başka şeyler yazacak diye. Very Happy

Cem YILMAZ esprisine döndü, bir gün televizyon izliyorum kumanda bu elimde (:

Kumanda bu elimde, tamam da kumanda niye bu elimde, diğer elim dolu Very Happy
Mesaj19.03.2011, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Elinizin farede olup olmaması önemli değil..Beğendiyseniz ne mutlu bana Very Happy

Önceki mesajları göster: