Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.03.2011, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Banner değişim ağı [Yardım lütfen]

Banner değişim ağı kurmak istiyorumda, yardım edebilecek olan var mı?
Mesaj19.03.2011, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı sorunu bende yaşıyorum mynetsites'in kapatılmasından sonra
Mesaj19.03.2011, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı isteği bende arıyorum Very Happy
Mesaj19.03.2011, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

gençler server satalım size, adam başı 10 tl'ye, geniş web alanı ve istediğiniz dosyayı yüklersiniz. ftp filizella ile bağlanırsınız. domainde alırsanız isterseniz, kendinize ait özel bi web sitesi oluşturabilirsiniz. ilgilenenler mesaj atsın. Smile
Mesaj19.03.2011, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
gençler server satalım size, adam başı 10 tl'ye, geniş web alanı ve istediğiniz dosyayı yüklersiniz. ftp filizella ile bağlanırsınız. domainde alırsanız isterseniz, kendinize ait özel bi web sitesi oluşturabilirsiniz. ilgilenenler mesaj atsın. Smile

Zaten benim host filan var firezilla'dan ekliyorum da o eklediğim dosyanın linkini nasıl alacam onu bilmiyorum Smile
Mesaj19.03.2011, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Resimli Olarak Anlattım

Arkadaşlar Sizin İçin Resimli Olarak Anlattım

http://genelanlamda.tr.gg/banner-degisim-agi-kurma.htm
Mesaj19.03.2011, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Zaten benim host filan var firezilla'dan ekliyorum da o eklediğim dosyanın linkini nasıl alacam onu bilmiyorum Smile

O kadarını yaptıktan sonra geriye birşey kalmıyor zaten. Filezilla'dan bağlandığın host neyse ve onun hangi klasörüne atıyorsan onu linktir.

Örneğin "http://www.piriketseverler.tr.gg/Galeri/kat-27.htm" bu linkim olsun. Bunun için ne yaptım. www.piriketseverler.tr.gg'ye filezilla ile bağlandım. "Galeri" klasörüne girdim ve "kat-27" adındaki fotoğrafı buraya yükledim.