Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.03.2011, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar Hakkında

B-S nin krize girdiği para kazanması gerektiği yada buna benzer nedenlerden dolayı sitelere reklam eklemesi gerektiği söyleniyor madem öyle hem siz reklam eklerken hileyle falan tıklatmayın millete örn: önümüze gelen reklamda kapat tuşuna basınca reklam açılıpta kare tuşa basınca kapanması gibi... hemde bizim reklamlardan dolayı şikayetimiz azalsın..

1) Öncelikle siteye girince önümüze gelen kutu içerisinde 4 tane falan reklam var onları silip yerine tek reklam yapalım hatta boyutuda isterse 728x90 bile olabilir tabi 468x60 olsa daha iyi olur ama neyse şimdi siz kabul etmessiniz B-S batıyor ya.. Very Happy

2) Reklamın hemen üstüne REKLAMI KAPAT [X] diye yazın ve buna basınca reklam gerçekten kapansın Exclamation

3) Eğer kişi reklamı kapatmıyorsa tıklamak için düşünüyor olamayacağından 15 sn. sonra otomatik kapansın

4) Reklamlara tıklama yüzdesi bundan önceki 3 maddeyle düşecektir tabiki bunu telafi etmek için isteyenlerin sitesinde adult reklamlara izin vermesi için bir bölüm açın

5) Adult reklamlar sadece ana sayfada çıksın ve aşağı yukarı gidince sabit kalmasın

6) Adult reklam istemeyenler içinse tıklama sayısını arttırmak için reklam her sayfada çıksın ve oda sabit kalmasın yani takip etsin sürekli

7) İsteyenlerin B-S ye katkı için sitelerinin çeşitli yerlerine ekleyebileceği reklamlar olsun ( mümkünse her boyutta)

Cool B-S yinede tıklama yüzdesinden memnun kalmazsa dileyen kullanıcılara intro şeklinde reklam eklensin

9) Hala paraya doymazlarsa en çok hit alan siteleri kapatıp yerine reklam eklesinler

10) Yinede para havuzu yapıp yüzmek için yeterli para yok diyolarsa reklamlara her 10 tıklamanın 1 ini site sahibine versinler herkes reklamlarına tıklatmaya çalışsın...

11) yinede doymazlarsa artık bilmiyom naparlarsa yapsınlar... (9, 10 ve 11. maddeleri dikkate almayın Mr. Green )

Herkes beğendii ve onayladığı maddeleri buraya yazsın eklemek isteyende 12 desin devam etsin mod.larda okuyup karar versin....
Dahada napıyım ben üstüme düşeni yaptım ama şimdilik acele olarak şu reklamlardaki kapatma tuşu problemini bi halledin çok gıcık oldum o olaya Exclamation Exclamation

Exclamation Hatalıysam HATA yaz bana Ö-M at 24 saat içinde atacağım mesaj sana kapak olsun... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj21.03.2011, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem Operatörü:

Çok fazla şey istiyorsun biz size ne hizmetler veriyoruz siz bu reklamları çok görüyorsunuz...

Adım gibi eminim bu söylenir Very Happy

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj21.03.2011, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Bende Veriyonuz veriyonuzda bari içinde gezdirmeyin derim Mr. Green Mr. Green Yok canım şaka yaptım mod. a öyle denirmi ayıp ayıp Mr. Green Sitenin adı niye bedava-sitem acaba derim...
Mesaj06.04.2011, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorun ne algılayamadım çünki okumadım Very Happy
Mesaj06.04.2011, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Hacı sende mesaj olsun diye atıyon öle Wink