Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.03.2011, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu: çok önemli

arkadaşlar nasıl bişey se ekstralardan saklı yapılıyorum hani onu yapınca üye olmayanlar göremiyoya işte ama üye olanlarda giremiyo şifre yanlış dio sen onu düz seçeneklerden eklersen o girebiliyo lütfen yardım saklı sayfalar menüsünden eklersen oluyo adam düz girip üye olunca şifre yanlış hatası weriyo lütfen yardım derdimi anlata bldimmi bilmiyom ama yardımcı olun lütfen
Mesaj22.03.2011, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlatamadın dostm ya biraz daha açıklayıcı olursan sana yardımcı olabilirim
Mesaj22.03.2011, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani diyorki adam üze oldunda direk giremiyomuş bizim eklememiş gerekiomuş yani dedine göre buna acil çözüm istior adam üye olunca hemen üyeliği onaylanacakmış giriş yapacakmış
Mesaj22.03.2011, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs de öyle bi sistem yok. yada varsada ben bilmiyorum. benim bildigim kendine bi üyelik formu oluşturursun ordan üye olanları sitene eklersin öyle giriş yapabilirler.

üyelik formu oluşturmak içinde http://turk.jotform.com/ adresini kulalnabilirsin
Mesaj23.03.2011, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu: kardeş

arkadaşlar ben jot from dan yaptım siteden mesaj geliyo iyi güzel şu kişi kayıt oldu ıd si şifresi geliyo ama ben dierumki gelsin ama adam hemen girebilsin üye olduktan sonra ben siteden eklemeyim diom kendi kendine eklensin diom lütfen yardım
Mesaj23.03.2011, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

TR.GG de öle bişe yok
Önceki mesajları göster: