Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.03.2011, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Haliyle " WeBloog "

Yeni Haliyle WeBloog'da 1 tur atmaya ne dersin?

WeBloog Nedir? Ne işe yarar?

WeBloog "Sizinde Süper Bir Siteniz Olsun..!" sloganı altında çalışmalar yapan bir sitedir... Amacı her zaman kullanıcıyı memnun etmek, sorunlarının çözümünde yardımda bulunmaktır.. En büyük özelliği sürekli olarak "GÜNCEL TASARIM SAYFASI" bulunmasıdır.. Bu sayfasında hiçbir şekilde [Ç]alıntı tasarım bulundurmaz... Bütün tasarımları özenle çizilmiştir..

İstekler mümkün müdür?

Evet... Her türlü ( Tasarım, Logo, Banner ) istekleri REKLAMSIZ yapılmaktadır...

Peki bunu neden yapıyorsunuz?

Bunu yapmamdaki tek amaç bu sistemde beni seven, sayan birkaç da olsa kişi bulmaktır...

WeBloog'un tam anlamı nedir?

WeBloog anlaşıldığı gibi "Web'in Blogu" anlamına gelmektedir.. Bloog yazarken 2 "o" kullanılmasının amacı Blog olunacağı gibi bu sistemin blogla kalmayacağını belirtmektir.. Tamamıyla benim ürettiğim bir kelimedir...

Kendinizi tanıtır mısınız?

Benim adım Mert.. Daha önce Hayaldunyam-Mert adlı sitenin sahibiydim.. Kötü birkaç gün geçirdikten sonra sitem silindi.. Şimdi ise yeni alan adıyla yeni projeler peşindeyim.. 8. sınıf öğrenciyim.. Henüz yaşım 14 fakat yaptığım çalışmaların beğenildiğini düşünüyorum.. Şuan ki temam tamamıyla bana ait.. Her zaman kendi tasarımlarımı kullanmaktan yanayımdır... [Ç]alıntı yapmam, yapanı da sevmem...

Neden SİYAH tasarım?

Siyah tasarımımı kullanıyorum.. Bu siyah rengini sevdiğimden kaynaklanmıyor.. Bence bir sitede ya beyaz ya da siyah renk tercih edilmeli, menüleri özenle seçilmeli ve en önemlisi emek harcanmasıdır.. Ben diğer tasarımların hep menülerinde sorun yaşadım.. Aralarında en beğendiğim bu olduğu için bunu seçtim..

EVET... GELELİM NETİCEYE...

Çok konuştum yine Smile Sizden tek istediğim tasarımı ayrı, içeriği ayrı değerlendirmeniz.. Fakat içeriği değerlendirirken KONU BAŞLIKLARIyla değerlendirirseniz sevinirim...
Mesaj25.03.2011, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar dilerim ve geçmiş olsun bir kaç olay için.
Siten çok güzel gözüküyor ben siyahı sevmiyorum ama tasarım çizmi çok iyi sadece renk hoşuma gitmedi siyahı fazla sevmediğimden...
İyi ki geldin tekrar buralara üzülüodum gittin die Sad
Mesaj25.03.2011, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağolasın kardeşim.. Seninle az konuşmuşluğumuz yok.. Bende Bedava-Sitem'i bırakmayı hiç düşünmedim... Sadece bir ara biri yüzündendi o kadar.. Tabii artık eskisi gibi olmaz.. Neyse eski kötü mevzular geçmişte kaldı.. Yeniye bakalım.. Değerlendirmen için teşekkürler Smile
Mesaj25.03.2011, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten güzel diyebilecegim bir site olmuş.Tasarımı çok begendim farklı olmuş menülerde çok hoş.içerikte fena sayılmaz
kısacası genel olarak çok güzel bir site başarılar dilerim.
Yeni siteme beklerim . .)
Mesaj25.03.2011, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saol yoneticiyiz. Smile Yeni siten cidden güzel olmuş.. Wink

Başarılar...
Mesaj25.03.2011, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana bişey itiraf etmeliyim senin sitendeki özenti olacağına özel ol yazısını gördükten sonra özenti tasarımları bırakıp kendi tasarımımı yarattım Very Happy

http://sinemani.tr.gg/

beklerim
Mesaj25.03.2011, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Seni tebrik ederim kardeşim.. Amacım her zaman yardımcı olmak... Senin gibi inşallah daha çok kişi bu yazılarımı görüp hiç olmazsa tasarım çizmeyi dener.. Burada kimse birbirine yardım etmiyor.. Eskiden daha iyiydi.. Yardımlaşma vardı.. Şimdi kimse birbirine yardım etmiyor.. Bu yüzden bedava-sitem geriliyor zaten... Hiç olmazsa benim faydam olsun.. BİRİLERİNE FAYDAM DOKUNDUYSA ÇOK MUTLU OLURUM...
Mesaj26.03.2011, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

webloog yazmış:
Seni tebrik ederim kardeşim.. Amacım her zaman yardımcı olmak... Senin gibi inşallah daha çok kişi bu yazılarımı görüp hiç olmazsa tasarım çizmeyi dener.. Burada kimse birbirine yardım etmiyor.. Eskiden daha iyiydi.. Yardımlaşma vardı.. Şimdi kimse birbirine yardım etmiyor.. Bu yüzden bedava-sitem geriliyor zaten... Hiç olmazsa benim faydam olsun.. BİRİLERİNE FAYDAM DOKUNDUYSA ÇOK MUTLU OLURUM...

O zaman çok mutlusun yani ?
Bana baya bir faydan dokundu...
Mesaj26.03.2011, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim sitenin tasarımı baya güzel olmuş içeriği arttır yeter!
Mesaj26.03.2011, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten çok güzel mert. Hyaldunyam-mert.tr.gg nin yerini tutacağa benziyor.

Mesaj26.03.2011, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler arkadaşlar Smile
Mesaj26.03.2011, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel site başarılar..
Mesaj26.03.2011, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler...
Mesaj26.03.2011, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkaplan dışında herşey güzel.
İçerik eklersen daha iyi olur.
Mesaj26.03.2011, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek kelimeyle harika ! Smile kim ne derse desin sana yapılan eleştiriler kıskançlıktan yapılmıştır Smile süpersin devamm Cool
Önceki mesajları göster: