Forum'da ara:
Ara

en sevdiğiniz mısır gevreği?
cocopops
  0%
[ 0 ]
nesguik
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 0

Yazar Mesaj
Mesaj27.03.2011, 07:26 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım edin!

en ii site nerden kurcam? hani oluo ya site kuruyolar sonra siteere bişeyler yapıştırılolar nasıl oluo bide burda site yaparken diyolarki:2 kere aynı mail adresi ile kayıt olamassın diolar orda yazıoki 'mail adresini tekrarla' farklı yazıncada mail adresi birbirini tutmuyo diolar ya sabırr!
Mesaj27.03.2011, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yardım edin!

envahtix yazmış:
en ii site nerden kurcam? hani oluo ya site kuruyolar sonra siteere bişeyler yapıştırılolar nasıl oluo bide burda site yaparken diyolarki:2 kere aynı mail adresi ile kayıt olamassın diolar orda yazıoki 'mail adresini tekrarla' farklı yazıncada mail adresi birbirini tutmuyo diolar ya sabırr!
bir proxy (gizlenme) sitesinden farklı bir e-mail adresi ile kayıt ol

proxy sitesi istersen:

gizlen.net

benim tercihim

Mesaj27.03.2011, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

1. Sorun

Güzel bir site tasarlamak zor iştir.. Emek vermen gerekir.. Ayrıca iyi Photoshop bilmen, CSS Design hakkında bilgi sahibi olman ve son olarak tasarım kodlamayı ( dreamweaver ) iyi bilmelisin.. Bilmiyorsan öğrenmelisin...

2. Sorun

Yeni site açarken orada demek istediği şey şu... " Sen o denediğin e-posta ile sanırsam bu siteyi açmışsın.. O yüzden kabul edemeyiz.. Eğer yeni bir site açmak istiyorsanız başka bir e-posta deneyin.. " diyor.. Yani alttaki resmi inceler misiniz?

Önceki mesajları göster: