Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.04.2011, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Bakmalısınız arkiler

Merhaba arkadaşlar sitemde sayfalarımı değiştir kısmına basıyorum üstteki yazı rengi,yazı tipi gibi bir tablo var o gözükmüyor.Diğer sitemdeki yer normal bu sorun nasıl çözülür lütfen yardım edin
Mesaj13.04.2011, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu serverdeki bir hatadan dolayı oluyor.bendede oluyor.sayfayı yenile çık gir çerezleri fln sil düzelir.
Mesaj13.04.2011, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

çerezler ne alaka ya FCK Editör yüklenirken sorun oluştu diyor... sayfalarımı değiştire tekrar bas gelir.. Ben hep böyle yapıyorum gelmesse tekrar dene Wink
Mesaj13.04.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 Gündr böyle ama Shocked Evil or Very Mad
Mesaj13.04.2011, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yalnız Eskisi Gibi Deği Yanı Tabloların Oldugu Yerde ''Eror ''Yazmıo Direk Hicbişe Yok Boş Cevaplarınız Beklıorm Sad
Mesaj13.04.2011, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr(at)webme.com danışabilirsiniz
Arrow (at) değil @ olacak
iyi günler

sitemi değerlendirirmisiniz?
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=177244&highlight=
Mesaj13.04.2011, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu: www.2ndgeneration.tr.gg

Arkadaşların Hepsi Amatör Galiba.Arkadaşım Sitene Giriş>Ayarlar>Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!) Bul Ordan HTML editorü gösterilmesin mi (Şart: HTML biliyor olman lazım!) İşaretini Kaldır Üstünde İşaret Olmasın Sorunun %90 Çözülür.
Eğer Çözülmesse Mozilla Firefox 4.0 indir flash player falan filan güncelle yada internet explorer 9.0 indir.Herhangi Bir Sorunu Olan Arkadaşlar Önce Bana Danışsınlar.
Mesaj13.04.2011, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: www.2ndgeneration.tr.gg

2ndgeneration yazmış:
Arkadaşların Hepsi Amatör Galiba.Arkadaşım Sitene Giriş>Ayarlar>Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!) Bul Ordan HTML editorü gösterilmesin mi (Şart: HTML biliyor olman lazım!) İşaretini Kaldır Üstünde İşaret Olmasın Sorunun %90 Çözülür.
Eğer Çözülmesse Mozilla Firefox 4.0 indir flash player falan filan güncelle yada internet explorer 9.0 indir.Herhangi Bir Sorunu Olan Arkadaşlar Önce Bana Danışsınlar.

katılıyorum
Mesaj14.04.2011, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

[color=darkred][/colorHelal Be Süpersin kardesim (2ndgeneration) Laughing Very Happy
Mesaj14.04.2011, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

butonmatik yazmış:
[color=darkred][/colorHelal Be Süpersin kardesim (2ndgeneration) Laughing Very Happy

bu forummu bunun için seviyorum her olay çözülüyor nerdeyse .D
Önceki mesajları göster: