Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.04.2011, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Ailenizin Değerini Bilin

Merhaba Arkadaşlar Bu Yazı Yazmamdaki Amaç Herkezin Aailesinin Kıymetini Bilmesidir.

Bugün Antalya'dan Bir Arkadaşımla Konuştum Okul Nasıl Gidiyor Vs. Dedm Okulu Bıraktım Dedi Neden Dedim Hem Kafa Basmıyor Hem Aile Baskısı Falan Dedi. İnsan Çalışırsa Kafası Basar Bu Arkadaşımın Okulu Bırakma Sebebi Aile Baskısı Liseyi Okumuyor Şuan Sad Başka Bir Olayıda Sınıfımda Yaşadım Rehberlik Dersinde Sınıf Öğretmenimiz Hangi Mesleği Düşünüyorsunuz Dedi.Bazı Arkadaşlarım Söz Aldılar Konuştular 1 Arkadaşım İse Nasıl Bir Meslek Seçmek İstediğini Bahsetti Ve Dediki Ben Liseye Zor Yazıldım Abilerim Ve Ailem Okumamı İstemiyor Ben Çok Fazla Israr Ettim Ve Yazıldm Eğer Benim Derslerim Zayıf Olursa Sınıfta Kalır Veya Okuldan Atılırsam Beni Okuldan Alacaklar 1 Daha da Başka Okula Yazdırmayacaklar Dedi.

Okumak İsteyipte Aile Baskısı Yüzünden Okuyamayan Çok İnsan Var Lütfen Aileleriniz Değerini Bilin.

7 Düvele Kafa Tuttuk Bu Cümleyi Söyleyelim Diye
Şimdi Bunu Yasaklamak Kimin Haddine ?
Duysun İşte Herkez

''NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE''
Mesaj12.04.2011, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saol paylaşım için benimde böyle tanıdığım bi kaç insan var Sad Ama bunların yanında okula gitmemek için evden kaçanlarıda var Crying or Very sad hepside haklı kimseye bişey diyemezsin Neutral herkez kendine göre çoook haklı kardeş yapcak bişi yok Exclamation
Mesaj12.04.2011, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

haklısın kardeşim...

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj13.04.2011, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

emresazak yazmış:
Saol paylaşım için benimde böyle tanıdığım bi kaç insan var Sad Ama bunların yanında okula gitmemek için evden kaçanlarıda var Crying or Very sad hepside haklı kimseye bişey diyemezsin Neutral herkez kendine göre çoook haklı kardeş yapcak bişi yok Exclamation

Rica Ederim Sad

Duysun İşte Herkez

Mesaj13.04.2011, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:
haklısın kardeşim...

Sizlerinde Çevresinde Varsa Yazsınki Herkes Daha İyi Anlıyabilsin Ailesinin Kıymetini.

Duysun İşte Herkez

Mesaj13.04.2011, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için teşekkürler güzel olmuş .D
Mesaj14.04.2011, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykutservis-com yazmış:
paylaşım için teşekkürler güzel olmuş .D

Rica Ederim.