Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.04.2011, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Msn ve telefonlar.

Arkadaşlar hepimiz bedava-sitemde çok sıkı dostluklar edindik bu dostlugumuzu daha ileri goturmek icin cep tel. Ve msn leri bu başlıkta paylasalm diye düşùndùm.. :arrow:msn:h.u.s.e.y.i.n_aslan( at )hotmail.com cep telefonumu almak isteyenler mesaj yollasınlar .d

Mesaj16.04.2011, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama bu iş böyle alelade olmaz ki Smile)
Mesaj16.04.2011, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence olur..hem cep telefon veya msn.yi alınca konusur kaynasırlar..dost olurlar Smile

Mesaj16.04.2011, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reis, işin düştüğü zaman birine Pm ile çok iyi kaynaşıyoruz. Mr. Green
Mesaj16.04.2011, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

isterseniz msnyi özelden vereyim ama zaten çoğu kişi siteme girince iletişimden msn me ve birçok adrese ulaşırlar Very Happy

ayrıca size bir şey sormak istiyorum bir sitenin pagerankı 0 olsa bile googlede çıkar mı?
Mesaj16.04.2011, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öyle bir şey olsa benden herkes rahatsız olur. Çenem açılınca genelde susmasını bilmiyorum. Very Happy
Mesaj16.04.2011, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Öyle bir şey olsa benden herkes rahatsız olur. Çenem açılınca genelde susmasını bilmiyorum. Very Happy

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj16.04.2011, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende öleyim Mr. Green
Mesaj16.04.2011, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak bunu doğru dedin Razz
Mesaj16.04.2011, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:

Abi, sende öyle düşünüyorsun demek. Smile Bu huyumu farketmek çok güzel. Ama genelde internet ortamında böyleyim. Dışarıdaki insanlarla internette tanıştığım kişiler kadar iyi kaynaşamıyorum. Laughing
Mesaj16.04.2011, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:

Abi, sende öyle düşünüyorsun demek. Smile Bu huyumu farketmek çok güzel. Ama genelde internet ortamında böyleyim. Dışarıdaki insanlarla internette tanıştığım kişiler kadar iyi kaynaşamıyorum. Laughing

tam tersi olmalı aslında, yani sanal ortamdaki değilde gerçek hayattaki kişilerle daha iyi anlaşman gerekir, normali budur Smile
Mesaj16.04.2011, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
skmedia yazmış:

tam tersi olmalı aslında, yani sanal ortamdaki değilde gerçek hayattaki kişilerle daha iyi anlaşman gerekir, normali budur Smile

Ben biraz anormalim. Mr. Green İnternetten edindiğim dostluklar bir başka benim için. Tabi normal hayatta çok iyi dost olduğum kişiler var ama internetteki gibi olmuyor bana göre. İnternette birbirini tam olarak tanımadan bir şeyler paylaşıyorsun ve karşındakinin düşüncelerini merak edip hemen öğrenmek istiyorsun. Wink
Mesaj16.04.2011, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konuyu kilitleyelim isterseniz,
internette gezinen herkes burda e-mail adreslerinizi öğrenebilir. Exclamation

Eğlence merkezi için tıklayınız Flash animasyonlarımız için tıklayınız Banner Değişim Ağı için tıklayınız
ŞARKI ADI ARAMA MOTORU << DÜNYADA BİR İLK
Mesaj16.04.2011, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanikcioglunetworks yazmış:
bu konuyu kilitleyelim isterseniz,
internette gezinen herkes burda e-mail adreslerinizi öğrenebilir. Exclamation

Konu tartışma, argo, hakaret gibi şeyler olmadığı sürece kilitlenmez. Wink
Mesaj16.04.2011, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca konuyu modlardan başka kimse kitleyemez