Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.04.2011, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme Müzik Ekleme Hakkında [ Bakınız ] !

Herkeze İyi Günler Ben Sitemi Müzik Sitesi Yapıcam Fakat Youtube-izlesene.com Gibi Müzik Sitelerinden Video Klibinin EMPED Kodunu Alarak Siteme Eklemicem Ben Direk Bir Müzik Sitenin URL Adresini Eklicem Siteme.Siteme Girenler O Linke Tıklayıp Müzikleri Başka Bir Sitede Dinleyecekler Yani Ben Sadece Link Vericem.Sorum Şu:
Herhangibir Müzik Sitesinin URL Adresini Alıp Kendi Siteme Ekleyip Sitemizn Ziyaretçilerine Bu Linki Vermek Yasak Olur Mu Yani Müzik Sitesinin URL Adresini Alıp Siteme Koyucam Ziyaretçiler O Linke Tıklayarak Müzik Dinleyebilecekler.Bu Yasak Mıdır-Herhangibir Sakıncası Var Mıdır Bunu Öğrenmek İstiyorum Nolur En Kısa Zamanda Birisi Bana Yardım Etsin ? Sad
Mesaj05.04.2011, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Müzik Ekleme

7 Ay Önce Site Açmıştım Ona Bir Siteden Müzik Ekliyip Linkini Alıp Arkaplan Yapmıştım www.smackdownvsrawwrestling.tr.gg oraya koydum ama hatırlaya bilsem diyer sitelerimde ekliycem
Mesaj18.04.2011, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu: VİDEO

BEN VDEO EKLEYEMİYORUM NASIL :cry:
Mesaj18.04.2011, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteme Müzik Ekleme Hakkında [ Bakınız ] !

hayatbir48 yazmış:
Herkeze İyi Günler Ben Sitemi Müzik Sitesi Yapıcam Fakat Youtube-izlesene.com Gibi Müzik Sitelerinden Video Klibinin EMPED Kodunu Alarak Siteme Eklemicem Ben Direk Bir Müzik Sitenin URL Adresini Eklicem Siteme.Siteme Girenler O Linke Tıklayıp Müzikleri Başka Bir Sitede Dinleyecekler Yani Ben Sadece Link Vericem.Sorum Şu:
Herhangibir Müzik Sitesinin URL Adresini Alıp Kendi Siteme Ekleyip Sitemizn Ziyaretçilerine Bu Linki Vermek Yasak Olur Mu Yani Müzik Sitesinin URL Adresini Alıp Siteme Koyucam Ziyaretçiler O Linke Tıklayarak Müzik Dinleyebilecekler.Bu Yasak Mıdır-Herhangibir Sakıncası Var Mıdır Bunu Öğrenmek İstiyorum Nolur En Kısa Zamanda Birisi Bana Yardım Etsin ? Sad
Mesaj18.04.2011, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: VİDEO

mustafa-mervan-erdem-u yazmış:
BEN VDEO EKLEYEMİYORUM NASIL Crying or Very sad

örneğin youtube'da bir videoya gidin, paylaş yerine basın, embed kodunu alın, sitenize yapıştırın.

kolay gelsin.

Eğlence merkezi için tıklayınız Flash animasyonlarımız için tıklayınız Banner Değişim Ağı için tıklayınız
ŞARKI ADI ARAMA MOTORU << DÜNYADA BİR İLK
Mesaj19.04.2011, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya sıtenızde bır yere yapısıtrın dıorsunuz nereye yapıstıracagım.?
Mesaj03.05.2011, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Question Question Question Question Question yha o linkin sayfaya yonlendirmicek o nasıl olcak? Question Question Question Question Question Arrow
Mesaj05.05.2011, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir şey olmuyo ben yaptım.
Mesaj08.05.2011, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemin neresine vidyo koycam

arkadaşlar anlatıyorum sayfalarımı degiştire girin sonra mesela youtube.com dan
istediginiz şarkıyı alta embed yazan kodu kopyalayıp sayfalarımı degiştirden sayfa
açın kaynakka tıklayın kodu oraya yapıştırın olur iyi günler
:roll:
Mesaj08.05.2011, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenize girilince müzik çalınmasını istiyorsanız (ziyaretçilerin hoşuna gitmeyebilir)

Arrow Ekstraları Değiştir
Arrow Ekstrayı Ekle
Arrow Açılan kutu içinde Daha küçük ekstralar:
Arrow Arka plan müziği
Arrow Ekstrayı ekle
Arrow URL kısmına da, istediğiniz müziğin URL sini giriyoruz.

Kod:
Örneğin aşağıdaki URL yi girdim ve çalıştı
http://www.youtube.com/watch?v=pmUTBDuUGz8
Mesaj08.05.2011, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteme Müzik Ekleme Hakkında [ Bakınız ] !

hayatbir48 yazmış:

ben bildim bileli youtubeden yasak deildir.
Mesaj08.05.2011, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.ForumBlog.Net Bizimle Çalışmak İster Misin-

Moderatorler ALINACAK!

Çok Fazla Sayıda Moderator Alınacaktır..

Moderator Alımlarında Herhangi Ücret ve Benzeri Alınamaycak
Herhangi Bir Özellik Aranmayacaktır..

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin Linke Tıklayın!!

http://forumblog.net/forum-hakkinda/64-moderator-basvurulari-buraya-3.html#post5943
Mesaj08.05.2011, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumamoderatorleralinacaktir yazmış:
www.ForumBlog.Net Bizimle Çalışmak İster Misin-

Moderatorler ALINACAK!

Çok Fazla Sayıda Moderator Alınacaktır..

Moderator Alımlarında Herhangi Ücret ve Benzeri Alınamaycak
Herhangi Bir Özellik Aranmayacaktır..

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin Linke Tıklayın!!

http://forumblog.net/forum-hakkinda/64-moderator-basvurulari-buraya-3.html#post5943

reklam yapmak yasak!