Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.04.2011, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu: 1-B 2-B olunca ne olacak?

Arkadaşlar sizinde desteğinizle sitemin günlük ziyaretçi sayısı 75 lere kadar çıktı.Tasarım için css kullan diyen çok.Fakat henüz böyle birşeye gerek görmediğimi belirteyim.Sitemi içerik açısından değerlendirmek isterseniz;

www.1bsinifiyiz.tr.gg

Ayrıca siteye isim alırken hiç düşünmemiştim. Confused Confused Bu çocuklar 2. sınıfa geçince bizim sitemiz hala 1b olarak kalıcak. Shocked Shocked Fikri olan varsa merakla bekliyorum. Rolling Eyes Şimdiden teşekkürler...

M.Aslan
Mesaj20.04.2011, 05:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar... Siteniz genel olarak güzel.. Başarılar dilerim.. Smile Bu arada bir kere bende böyle bir site açmak istemiştim sırf seneye ne olacak diye açmadım Smile
Mesaj20.04.2011, 06:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

isim konusu elbette sıkıntı okul isminmizi kullanırsanız daha iyi olur vaya kendi adınız ile siteyi yenileyiniz.Hocam css konusunda bir çok arkadaş gibi düşünüyorum çünki diğer tasarımlar çok hoş gelmiyor göze.Ziyuaretçi sayınıza gelince linkleriniz artınca ziyaretçi sayınız da artacaktır örnegin bende oldugu gibi subatta 20-25 ziyaretçi varken artık gunde 500-700 arası ziyaretçiye sahibim.ismi mutlaka değiştirin kolay gelsin.....
Mesaj20.04.2011, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Bence Kendi isminizle yeni bi site kurun.içerikleri bu sene bitmeden oraya geçirin.daha sonra bu siteyi o siteye yönlendirirsiniz veya sitemiz değişmiştir yeni siteye gitmek için tıklayın gibi bi intro koyabilirisiniz.
Sanırım öğretmensiniz.İlerde sınıfınız değiştiğindede kendi sitenizden devam edebilmiş olursunuz.

Mesaj20.04.2011, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 1-B 2-B olunca ne olacak?

1bsinifiyiz yazmış:
Arkadaşlar sizinde desteğinizle sitemin günlük ziyaretçi sayısı 75 lere kadar çıktı.Tasarım için css kullan diyen çok.Fakat henüz böyle birşeye gerek görmediğimi belirteyim.Sitemi içerik açısından değerlendirmek isterseniz;

www.1bsinifiyiz.tr.gg

Ayrıca siteye isim alırken hiç düşünmemiştim. Confused Confused Bu çocuklar 2. sınıfa geçince bizim sitemiz hala 1b olarak kalıcak. Shocked Shocked Fikri olan varsa merakla bekliyorum. Rolling Eyes Şimdiden teşekkürler...

Evet güzel bir yere değinmişsin arkadaşım. şöyle yaprsan daha mantklı olur sanırım. yeni bir hesap alırsın ve o siteye yönlendirisin =) yada site içine site acarsın. yahut . yönlendirme sitelerinden başka bir domain alırsın. tabi herpsi ücretsiz istediğini yap Smile

Mesaj20.04.2011, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site İsmi Konusunda Bende Arkadaşlarla Aynı Duşüncedeyim Yeni Bir Siteyi Kendi İsminizle Açmanız En Uygun Olanıdır Bence.

7 Düvele Kafa Tuttuk Bu Cümleyi Söyleyelim Diye
Şimdi Bunu Yasaklamak Kimin Haddine ?
Duysun İşte Herkez

''NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE''
Mesaj20.04.2011, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlarla Aynı Düşüncedeyim . Kendi İsminizle yeni bir site açmanız gerek.Kolay gelsin hocam

Mesaj20.04.2011, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi günler ve başarılar dilerim. Ben babamın sınıfı için dsinifimiz.tr.gg sitesi kurmuştum. Yani d şube bakımından dğeişmeyeceği için güzel oldu bence. Günlük 20-30 civarı ziyaretçisi var.
Mesaj20.04.2011, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında bunca uğraş verdikten sonra siteyi kapatıp başka bir site açmak işime gelmiyor.Evet sitenin sahibi benim.Ancak sınıfın öğretmeni ben değilim.Bu yüzden kendi adıma site açma gibi de bir şansım yok.Keşke ugurgulser arkadaşımın dediği gibi bsinifiyiz.tr.gg şeklinde açsaydım.Napalım artık bizim haylazlar büyüsede sınıf sitesi hep mini mini birler olarak kalır Smile Yada arkadaşların dediği gibi siteyi başka bir adrese yönlendirirz.Benim için zahmet edip fikir yürüttüğünüz için teşekkür ederim.B-S nin yardımsever yürekleri sağolun. Wink

M.Aslan
Mesaj21.04.2011, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Aslında bunca uğraş verdikten sonra siteyi kapatıp başka bir site açmak işime gelmiyor.Evet sitenin sahibi benim.Ancak sınıfın öğretmeni ben değilim.Bu yüzden kendi adıma site açma gibi de bir şansım yok.Keşke ugurgulser arkadaşımın dediği gibi bsinifiyiz.tr.gg şeklinde açsaydım.Napalım artık bizim haylazlar büyüsede sınıf sitesi hep mini mini birler olarak kalır Smile Yada arkadaşların dediği gibi siteyi başka bir adrese yönlendirirz.Benim için zahmet edip fikir yürüttüğünüz için teşekkür ederim.B-S nin yardımsever yürekleri sağolun. Wink

arkadaşım dedimimi yapsan sen =) yeni bir site ac o siteyi eski sitene yönlendir. oldu bitti.

Mesaj21.04.2011, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com a mail atarsan Hakan bey belki değiştirir Smile

Not: ( at ) değil @

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Önceki mesajları göster: