Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.04.2011, 07:00 (UTC)    
Mesaj konusu: form ile ilgili

iyi gunler bir tane üyelik formu hazırlıyorum formum da butona basınca formdaki verilerde bir hata olunca hata veriyo örneğin paralo kısa olduğu zaman hata veriyo fakat benim sıkıntık şu formda herhangi bir sorun olmadığı zaman sıkıntı olmadan verilerde işlem yapılıyo ama örneğin butona bastığım anda parola uygun değilse mesaj veriyo doğal olarak kullanıcı sadece parola bölumunu yeniden girecek ve tekrar formu göndercek ama beim yaptığımda hata verirse tum formu temizliyo adam 2 saat doldurdğu formu sadece şifre yanlış diye yeniden girmek zorunda kalıyor benim istedğim formu gönder düğmesine basıldığı anda formdaki veriler temizlenmesin aynen öyle kalmasını istiyorum hata mesajı veriyo adam hatayı duzeltcek hayddaa tum formu baştan doldur sıkıntı oluyor biraz uzattım kusura bakmayın nasıl yaparız diye soriyim dedim kolay gelsin...
Mesaj26.04.2011, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

yokmu yardım edebilecek
Mesaj26.04.2011, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.jotform.com

yukarıdaki siteye girerek kendi forumunuzu sorunsuz bir şekilde hazırlayabilirsiniz koda yazmak ile forum açarsanız kötü olur
kimse forumunuzda takılmaz ama güzel ve olumlu bir sitede olumlu yardım
etme gibi benzeri şeyler için bir forum açarsanız sitenizin forumu harika olur mesala ben açtım ama yapım aşamasında .
Mesaj26.04.2011, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

umarım işinize yaramıştır

iyi forumlar
Mesaj27.04.2011, 05:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok kardeş onlar hazır form ben kendim yapıyorum zaten program yazdığım için onlar işimi görmez
Mesaj27.04.2011, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmm
Önceki mesajları göster: