Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.04.2011, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: gtadellüsü

küfür no
nevar serbest bölge istedim paylaışımı yaparım reklam haric

hem sizin böyle tepki vercenizi düşünemedim
Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj29.04.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemizi çalan bir adam bunu övünerek paylaşırsa böyle tepki vermemiz çok normal
Mesaj29.04.2011, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu: sus

biz site çalmıyoruzki

çalsam napcam hem bintane site kurma hakkımız va zuhaha

Laughing Laughing Laughing
Mesaj29.04.2011, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Zuhahaha" Senin sitene girip ıp adresini öğrenmem 2dk mı , ip adresinden evini bulmam 30 sn mi , adam toplamam 5dk mı , otobüs bileti almam 4 dk mı alır.

Parmaklarını kırarsam bırak 1000 bir tane bile açamazsın ciddiyim insanlarla alay etmem yalan söylemem 9 yaşında birinin bana kafa tutma cesareti varsa direk adres versin 2.30 dk seni daha fazla döveyim.
Mesaj01.05.2011, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu: hehe

ula sen benima dresi bul bensana 8395967 milyar veririm da

bu arada ben 2metin2ninde kurucusuyum ama kapattım
Mesaj01.05.2011, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

nptmusic yazmış:
"Zuhahaha" Senin sitene girip ıp adresini öğrenmem 2dk mı , ip adresinden evini bulmam 30 sn mi , adam toplamam 5dk mı , otobüs bileti almam 4 dk mı alır.

Parmaklarını kırarsam bırak 1000 bir tane bile açamazsın ciddiyim insanlarla alay etmem yalan söylemem 9 yaşında birinin bana kafa tutma cesareti varsa direk adres versin 2.30 dk seni daha fazla döveyim.

Valla ortalık karıştı tartışma yaratmayalım arkadaşlar ban falan yeriz Wink
Mesaj01.05.2011, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
nptmusic yazmış:

Valla ortalık karıştı tartışma yaratmayalım arkadaşlar ban falan yeriz Wink

boşuna söylenme

ben (bsmaker)
nptmusic
2crayzmetin2

zaten ban yedik Very Happy