Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.05.2011, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Tasarım Yapılır

Arkadaşlar Sitenize Bedava Tasarım Yapılr
Tasarımızın Konusu:
Başlık Resmi:
Vee Başka Neler İstiyorsanız
Not:Sitesinde Bedava Reklam Yapana İstemediği Kadar Güzel Yaparım
Mesaj01.05.2011, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Tasarım Yapılır

tasarım yaptırmak istiyen yokmu?
Mesaj01.05.2011, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu: !!

S.a kareş bana m2 tasarımlı birtane css tasrımıı yaparmısısn mesela mmomt2.com un tasarımı giib
Mesaj01.05.2011, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;

Burada Başlık Açacağına Tasarim İstekleri Bölümünde İstekleri Yap

İyi Forumlar!!
Mesaj01.05.2011, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu: site teması için photoshop tasarım yaptım yardım edermisiniz

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/1/15186.jpg

merhaba arkadaşlar kişisel bir site açtım ama
kendime uygun bir tema bulamadım ben de photoshop cs3
ile kendi sitemin temasını yapmaya çalışdım
rica etsem sizin gibi yetenekli kardeşlerimden bu ya da buna benzer bir tema yaparmısınız

pngleri veriyim siz html kodlarını bulsanız en azından bir göz atsanız...Dua edicem Very Happy Embarassed

bir de temayı koyduğum da anasayfa,iletişim vs. kayboluyor onu nasıl yapıcam bilmmiyorum yardım ederseniz çok sevinice :shock : m
Mesaj01.05.2011, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada özür dilerim bir tane daah cevap yazdım çünkü söylemeyi unuttum ayardımınıza teşekkür için sayfamın sevilenlerin de ömür boyu durabilir reklamınız seve seve yaparım anasayfa da olsa bile Very Happy
Mesaj01.05.2011, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

rappermotion yazmış:
bu arada özür dilerim bir tane daah cevap yazdım çünkü söylemeyi unuttum ayardımınıza teşekkür için sayfamın sevilenlerin de ömür boyu durabilir reklamınız seve seve yaparım anasayfa da olsa bile Very Happy

Tasarımdan anladığım kadarıyla download içerikli olacak siteniz lütfen downloadlara dikkat edin siteniz silinebilir Wink
Mesaj01.05.2011, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önce kendine doğru düzgün bir tasarım bul bu ne ya Smile Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mesaj01.05.2011, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-yardimcisi yazmış:
rappermotion yazmış:

Tasarımdan anladığım kadarıyla download içerikli olacak siteniz lütfen downloadlara dikkat edin siteniz silinebilir Wink

rap müzik ile uğraşıyorum yeni trackler çok yakında onların indirme linkini vermek için öyle yaptım
Mesaj01.05.2011, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

rappermotion yazmış:
bs-yardimcisi yazmış:
rappermotion yazmış:

rap müzik ile uğraşıyorum yeni trackler çok yakında onların indirme linkini vermek için öyle yaptım

bnun içn neden tr.gg ye başvurdun herkesdinlesin.com varken? .S

Mesaj01.05.2011, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımızın Konusu: METİN2
Başlık Resmi: CREW-MT2
pvp tasarımı!
Mesaj01.05.2011, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

rap müzik ile uğraşıyorum yeni trackler çok yakında onların indirme linkini vermek için öyle yaptım[/quote]

bnun içn neden tr.gg ye başvurdun herkesdinlesin.com varken? .S[/quote]

hem kişisel sitemin olması için hem de ileride yazılım mühendisi yada web tasarımcı olmak istediğimden site ile uğraşmak insana keyif veriyo yeni şeyler öğrenmek... Very Happy iki sevdiğim işi aynı anda
ama herkesdinlesin.com diye bir site bilmiyodum teşekkürler Very Happy
Önceki mesajları göster: