Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.05.2011, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Sorunum Var

Merhaba Arkadaşlar

Merhaba Arkadaşlar Tasarımımı Yaptım İçerik Gözükmüyo (Tasarım Çizerken İçerik İçin yaptığım Bölüm) Yardım Edermisiniz ?

Tasarımımı Yardım Edecek Kişiye Ö.M YOluyla Bİldireceğim

Mesaj03.05.2011, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

kodları ayıramamış olabilirsin tasarımın üstü ve altını tam olarak ayırabildin mi ??nerden ayrılacağını biliyormusun büyük bi ihtimalle orda hata yapmıştırsın
Mesaj05.05.2011, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımın resmini photoshoptaki slice yazan eklentiye basarak 3 bölüme böl ve sonra da dramweaver programıyla da kodla
bu kadar Smile
Mesaj09.05.2011, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

muhtemelen logomu çaldın ve beddualar kendini gösteriyoR...sana birşey diyim asla başkasının uğraşlarını çalma arkandan okada küfür o kadar söz yersin ki.... Embarassed daha ne diyimmm ama biraz da benim hatam keşke png yi pisletseydim de öyle koysaydım sizin gibilerin B-S de olduğunu bilmiyordum özür dilerimmmm Twisted Evil
Mesaj10.05.2011, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

imajdesign yazmış:
muhtemelen logomu çaldın ve beddualar kendini gösteriyoR...sana birşey diyim asla başkasının uğraşlarını çalma arkandan okada küfür o kadar söz yersin ki.... Embarassed daha ne diyimmm ama biraz da benim hatam keşke png yi pisletseydim de öyle koysaydım sizin gibilerin B-S de olduğunu bilmiyordum özür dilerimmmm Twisted Evil

Logonu Fln Çalmadım Hakan Beye MEsaj Atacağım