Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.05.2011, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: hylzdesign

Merhaba Arkadaşlar

Sitem Kapanmış Sitem 'in Başından GEçenler Bana Birisin Hatırlatıyo Ama Çözemedim Neyse Hylzdesign.tr.gg Adlı Sitem Silinmiş Nedenini Modlardan Almak İstiyorum.....

Sitede Bana Nasıl Yardım Edersiniz Diye Yazı Yazdım
Mesaj13.05.2011, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfa kullanıma kapatıldı, eger sence bu haksızsa, "kullanıma açtırma" ya kısa bir e-mail at support-trwebme.com, ondan sonra sayfa hızlıca kullanıma açılacaktır. Ya da "Hakkımızda" sayfasındaki telefon numarasını da arayabilirsin.

Yazıyor bu dediklerini dene belki açılır.. Wink

Mesaj13.05.2011, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
Sayfa kullanıma kapatıldı, eger sence bu haksızsa, "kullanıma açtırma" ya kısa bir e-mail at support-trwebme.com, ondan sonra sayfa hızlıca kullanıma açılacaktır. Ya da "Hakkımızda" sayfasındaki telefon numarasını da arayabilirsin.

Yazıyor bu dediklerini dene belki açılır.. Wink

Aradım Ama Ulaşamadım Sad
Mesaj13.05.2011, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

kapatılan siten hangi e posta adresi üzerine ise şu e posta adarsine derdini anlat:

support-tr( at )webme.com

Not: ( at ) değil @

Mesaj13.05.2011, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet %99 cevap veriyorlar. BEnim tüm mesajlarıma 1-2-3 gün içinde cevap verdiler. (at) yerine @ i kullan.
Mesaj13.05.2011, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: hylzdesign

hylz-design yazmış:
Merhaba Arkadaşlar

Sitem Kapanmış Sitem 'in Başından GEçenler Bana Birisin Hatırlatıyo Ama Çözemedim Neyse Hylzdesign.tr.gg Adlı Sitem Silinmiş Nedenini Modlardan Almak İstiyorum.....

Arkadaşlar..

İlk önce bilinmesi gereken şey şudur...

Hiç bir site sebepsiz yere silinmez

Sitenize girdiğinizde "bu site tamamen silinmiştir" yazısıyla karşılaşırsanız yapmanız gereken buraya başlık açmak değildir..

hemen sitenizin kayıtlı olduğu mail adresinden support-tr( at )webme.com a mail atarak sormalısınız..

siteniz silinmeden önce bir uyarı mesajı almazsınız..

doğal karşılarsınız ki milyon tane siteye tek tek uyarı mesajı atılamaz..

lütfen bilmediğiniz durumları, site silinme yada teknik konuları hemen sitenizin kayıtlı olduğu mailden support-tr( at )webme.com a mail yazarak iletiniz..

sizlere en doğru bilgi bu mailden verilecektir...

not: bazı arkadaşlar site açarken istenen mail adresini kafasından atarak yazıyor.. bu durumlarda ayarlara girerek orada yazan kafadan attığınız maili silerek aktif bir mail adresinizle değiştirin ve mailinizi ondan yazın.
Mesaj13.05.2011, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: hylzdesign

aykutservis-com yazmış:
hylz-design yazmış:
Merhaba Arkadaşlar

Arkadaşlar..

İlk önce bilinmesi gereken şey şudur...

Hiç bir site sebepsiz yere silinmez

Sitenize girdiğinizde "bu site tamamen silinmiştir" yazısıyla karşılaşırsanız yapmanız gereken buraya başlık açmak değildir..

hemen sitenizin kayıtlı olduğu mail adresinden support-tr( at )webme.com a mail atarak sormalısınız..

siteniz silinmeden önce bir uyarı mesajı almazsınız..

doğal karşılarsınız ki milyon tane siteye tek tek uyarı mesajı atılamaz..

lütfen bilmediğiniz durumları, site silinme yada teknik konuları hemen sitenizin kayıtlı olduğu mailden support-tr( at )webme.com a mail yazarak iletiniz..

sizlere en doğru bilgi bu mailden verilecektir...

not: bazı arkadaşlar site açarken istenen mail adresini kafasından atarak yazıyor.. bu durumlarda ayarlara girerek orada yazan kafadan attığınız maili silerek aktif bir mail adresinizle değiştirin ve mailinizi ondan yazın.

Ben bu olayı çok yaşadım e posta atmadadan açıldı Very Happy bir kapanıp bir açılıyo bir kapanıp bir açılıyo bende e posta attım teknik sorun çıktı Very Happy
Mesaj14.05.2011, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Boş Verin Bırakıyorum b-s yi 1-2 olmadı 3 AY Very Happy Mr. Green
Önceki mesajları göster: