Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.05.2011, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Herhangi bir kodu ana sayfama nasıl koyabilirim

Atıyorum bir hava durumu kodu var ve ben bu hava durumu kodunu ana sayfama yapmak istiyorum fakat yapamıyorum nasıl yapacağım ?

@simerweb: Konu başlığı düzenlendi; başlığınız konuyla ilgili olmalıdır.

En son son24saathaberleri tarafından 14.05.2011 06:05:45 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.05.2011, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

o hava durumu kodunu eğer FCK-Editor varsa üstten kaynağa bas, kodu kopyala, kaynağı kapat ve oraya koy. Yok eğer FCK-Editor destekli değilse direk kodu yapıştır.
Mesaj12.05.2011, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

o hava durumu kodunu eğer FCK-Editor varsa üstten kaynağa bas, kodu kopyala, kaynağı kapat ve oraya koy. Yok eğer FCK-Editor destekli değilse direk kodu yapıştır.
Mesaj12.05.2011, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim Smile Sizin sayenizde sitemi çok ama çok değiştirdim harika olduğuna inanıyorum tekrar teşekkür ederim Smile
Mesaj13.05.2011, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

son24saathaberleri yazmış:
Çok teşekkür ederim Smile Sizin sayenizde sitemi çok ama çok değiştirdim harika olduğuna inanıyorum tekrar teşekkür ederim Smile

bazı üyeler anlamıyor ben resimli anlatım yapıyorum anca öyle anlatıyorlar
Mesaj14.05.2011, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

son24saathaberleri yazmış:

birşey değil benim için bir zevk, burası bir paylaşım yeri ve buradaki bütün siteler kardeştir Smile