Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.05.2011, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Kesintisiz Hd Kalitesinde Film İzleme

Site Adresi:http://www.filmdiziizleindir.com
Kuruluşu: 2011
İçerik:yabancı ve yerli filmler
Tanıtımı: Internet sitelerinden aratılan Yerli ve yabancı filmler film seçenekleri arasından en yaylın olan iki kelimedir.Tabi ben gece bu yazımı yazdığım için istatistiklere bakmadan söylüyorum yabancı filimler ve yerli filmler gerçek anlamda çok aranan iki kelimedir.
Benim tercihim genelde Yabancı filmlerden yana kullanıyorum.Çünkü yabancı filimlerin aksiyon sahneleri daha gerçekçi ve fazla olduğu için.Yerli filmleri tercih etmeme sebebim ise zaten bir çoğunu çocukluktan izlemişizdir.İzlediğimiz filmlerde ikinci kez izlediğimiz filmler olabiliyor.Yerli filmler den ziyade nedenini tam bilmiyorum ama arz talep meselesidir zaten dizi filmler en çok yerli kategoriden arama sağlayan kelimedir.Dizi filmlere ağırlıkta olduğu için çekimler yapımlar genelde diziler yanında oluyor.Ben bir yorumda bulunamıyacam diziler hakkında ama diziler bizi tembelleştirmiyor mu sanki. Yabancı filmleri izlersin 90 dk ve biter başlangıç ve sonuç alırsın ama yerli dizilerde yok tam heyecanlı bölümde kes filmi haftaya bırakmak hiçte etik olmadığını düşünüyorum.Yerli film yabancı film ve diziler arasında benim en çok rağbet ettiğim konu yabancı filmler kategorisidir.Umarım zamanla yerli film kaliteleri fazlalaşır ve bende yerli film tercih etmeye başladım diye tekrar makale yazarım.Hepinize iyi film izlemeler.
Önceki mesajları göster: