Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.05.2011, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Trkkn Neden SİLİNDİ

ya ne bu ya hiç bişey yokkken site siliniyor. en azından bi uyarılsa anında site silinmiş. ne biçim emeğe saygı bu ya. okadar uğraş verilio sonuçta böle iş yapıcaksa modlar hiç yapmasın :@
Mesaj18.05.2011, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

artık devir böle modlar çok üst seviyede oldukları için uyarısız site kapıyolar...
Mesaj18.05.2011, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen Bisiler Yapmıssındır Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj18.05.2011, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadoluteams yazmış:
Sen Bisiler Yapmıssındır Very Happy Very Happy Very Happy

yaptıysamda verdiğim emek ilk bi uyarılmayı haketmiomu ?
Mesaj18.05.2011, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

supoort-tr( at )webme.com

mesaj at açılması için açılacağını hiç ama hiç sanmıyorum ama bir dene
Mesaj18.05.2011, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu: aynen benimde sitem silindi

wallah insan uyarı gönderiri ilk önce

aynen benimde sitem silindi o kadar emek wermiştim o siteye içerikler filan hepsi boşa gitti bende kişil site açtım
Mesaj18.05.2011, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne olursa olsun en azından bir uyarı yapılması gerekir. Support ile iletişime geç bir cevap gelir bence.

Mesaj18.05.2011, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

La Sen Bişe Yapmadın Benim Eski Siteyide Kapattılar Yeni Açtım 1 Gün Bile Olmadı Hiç Bişe Eklemedim Kapattılar.Very Happy
Mesaj18.05.2011, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: aynen benimde sitem silindi

mutluylmaz yazmış:
wallah insan uyarı gönderiri ilk önce

aynen benimde sitem silindi o kadar emek wermiştim o siteye içerikler filan hepsi boşa gitti bende kişil site açtım

dj-sorgun-mekan61 yazmış:
La Sen Bişe Yapmadın Benim Eski Siteyide Kapattılar Yeni Açtım 1 Gün Bile Olmadı Hiç Bişe Eklemedim Kapattılar.Very Happy

Ben BedavaSitemde 08.08.2008 den beri kayıtlıyım ve 6 tane site açtım hiç biri kapanmadı Exclamation
Siz bişiler yapmışsınızdır. Rolling Eyes

Mesaj18.05.2011, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya iyi güzel hata yapılmıcak diye bişey yok ama bi uyarı yapıldıktan sonra devam ediosam silinsin. hiç bir uyarı yok ama site silinmiş
Mesaj18.05.2011, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimde sitem kapandi ama açtırdım.Haklıysan elbet açarlar siteni, bir basvur verilen adrese Wink
Mesaj18.05.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emek verilen sitenin kapanması gerçekten kötü bir olay. İnsanın başından aşağı kaynar su dökülmüş gibi oluyor. Onca emek, uykusuz geceler vb.

Yönetimede hak vermek gerekiyor. Hangi bir siteyi uyarsın. Kurallar belli dikkat etmek gerek. Mail at bir daha olmayacağını söyle. Anlayışla karşılayacaklardır tabi kapatma sebebi büyük bir olaydan dolayı değilse.
Mesaj18.05.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak şimdi Benim de sitem silinmişti geçen sene bu ayalarda 1 yaşına gircekti.
Şimdi Ben 100 den fazla mesaj attım support'a boşuna atma!
Adamlar Diyorlar ki Biz Forumda Kuralları Verdik O Kuralları Okumalıydın vb. şeyler diyorlar.Bence Boşuna Uraşma Kendine Yeni Bir Site Aça Ve Onunla İlgilen
Mesaj18.05.2011, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya değiceğini bilsem tmm dicem. okadar çabalamışım. yok bs adına anlatımlar bilmem neler. ama hepsi iki tıklamaya bakıo. Siteyi SİL...
Mesaj18.05.2011, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle geçmiş olsun ama bu modlar kendilerini çok üstün görüyolar en azından bir uyarı vermeleri gerekir en ufak şeyde bir siteyi silmek kendilerine eğlence yapmışlar yazık yazık ...