Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.05.2011, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu: html ile ilgili

arkadaşlar html kodları ile ilgili hiçbirşey bilmiyorum biri yardım edebilirmi acaba
Mesaj19.05.2011, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Html ' e hiç elini sürmemiş birine Html anlatmak aylar , belki yıllar alır. İnternette Html kitapları var. İndirebilirsin.
Mesaj19.05.2011, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

html dediğimiz şey bir koddur webmaster dünyasında yani sitelerimize saat eklerken bile kod kullanırız bu koda html kod denir googleye html kod yazarsanız çeşitli şeylerin kodlarını bulabilirsinix sitenizdeki bir sayfaya kod eklemek için sayfalarımı değiştir => yani sayfa aç => sayfaya yazı yazdığımız kutunun sol üstündeki kaynak butotnuna tıklayın vede kodunuzu yapıştırın sonrada kaydet deyin
Mesaj19.05.2011, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

html ye hiç elimi sürmemiş degilim zaten nasıl yapılacağanıdıa biliyom sorun bir adamdan öğrendim bu konuları ama o bana diyorki sen bunu sitedeki kıaynaktan yapıştır diyo öle biyer varmı bilmiyom
Mesaj19.05.2011, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

-yoyocu- yazmış:
html ye hiç elimi sürmemiş degilim zaten nasıl yapılacağanıdıa biliyom sorun bir adamdan öğrendim bu konuları ama o bana diyorki sen bunu sitedeki kıaynaktan yapıştır diyo öle biyer varmı bilmiyom
Sitene Giriş - Sayfalarımı Değişir - Kodu Ekleyeceğin Sayfada içerik düzenleme bölümünde Sol üstte kaynak bölümü vardır Smile ona tıklayıp kodu yapıştırdığında kod etkin hale gelecektir Smile
Mesaj19.05.2011, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu: asd

rica etsem msn yi eklermisiniz cenker_1999( at )hotmail.com
Mesaj19.05.2011, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: asd

-yoyocu- yazmış:

ekledim konuşalım herşeyi anlatacağım Wink
Mesaj19.05.2011, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: asd

-yoyocu- yazmış:

ekledim konuşalım herşeyi anlatacağım Wink
Mesaj22.05.2011, 00:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: html ile ilgili

-yoyocu- yazmış:
arkadaşlar html kodları ile ilgili hiçbirşey bilmiyorum biri yardım edebilirmi acaba

Mesaj22.05.2011, 00:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden bilmiyon o zaman neden site açtın Very Happy
Mesaj22.05.2011, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak şimdi arkadaşım sana bilmiyommu dedim elimi sürmemiş adam değilim sürdüm sadece burda siteye nerden html koduyla birşey eklenecek onu soruyom yav
Mesaj22.05.2011, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

istiyosan şimdi gir bak siteye
Mesaj22.05.2011, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim53 yazmış:
neden bilmiyon o zaman neden site açtın Very Happy

sen site açtığında herşeyi biliyordun değilmi Mad neden adamı küçümsüyorsun Mad bilmemek ayıp birşeymi Question nevar bende bilmiyordum ilk kez site açtığımda Confused
Mesaj22.05.2011, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kodları biliyom siteye 20 den fazla video 2 msn bir oyun duyuru panosu ve arkadaşına öner butonu falan çok şey ekledim ama nasıl eklicemi bilmiyodum ögrendim
Mesaj28.05.2011, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

pff
Önceki mesajları göster: