Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.05.2011, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum Kısmının Düzenlenmesi.

► Forum Kısmının Düzenlenmesi.

Herkes Yetkinforumdan Forum Alıyor, .tr.gg ye ekliyor
Yetkinforum Oda Kapatıldı.

Sadece Forum ekstralarının Düzeltilmesini İstiyorum...
Mesaj15.05.2011, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bu konuda supprt-tr( at )webme.com mail adresine detaylı bir mail yazarsanız size yardımcı olacaklardır.
Mesaj15.05.2011, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

karizma18 yazmış:
Merhaba,
Bu konuda supprt-tr( at )webme.com mail adresine detaylı bir mail yazarsanız size yardımcı olacaklardır.

Arkadaş mail adresini yanlış yazmış.
DOĞRUSU:

support-tr(at)webme.com adresidir.

Mail atarken "(at)" yerine "@" kullanın.

Mesaj16.05.2011, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende öyle düşünüyordum ama css felan ekleyince gerçekten başarılı forum olabiliyor. Ama derseniz ki özel profil, özel resim felan olsun ona katılırım. Cünkü sade isim yazılıyor rütbede yok.. Sad
Mesaj22.05.2011, 06:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif yazmış:
bende öyle düşünüyordum ama css felan ekleyince gerçekten başarılı forum olabiliyor. Ama derseniz ki özel profil, özel resim felan olsun ona katılırım. Cünkü sade isim yazılıyor rütbede yok.. Sad
Mesaj22.05.2011, 07:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten o kötü dediğimiz forumda olmayacak bu gidişle..
Mesaj22.05.2011, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum Ekstrasında Devrime Gidilmesi Gerekiyor. Çok çırpındık ama ziyaretçiler forumun kullanışsız olmasından dolayı kaçıyor. Aklıma gelen eksikler:

1- Şifremi unuttum bölümü
2- Forumda bir sayfada kaç konu gösterileceğine biz karar versek çok makbule geçer. Aynı sorun konuya cevap yazarkende var. Konuda 10 taneden sonra sayfalıyor. Konuya cevapta 5 tanede bir.
3- Forum üye listesinde sayfalama yok.
4- Forumda mesela ben adminim ve bir kaçta moderatör olsun. Bunların altına moderatör veya site sahibi gibi şeyler yazabilsek. Avatar ekleyebilsek
5- Video yükleyebilsek.
6- Foruma açılan son konular ve yazılan son mesajları gösteren bir ekstra.
Mesaj22.05.2011, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Forum Ekstrasında Devrime Gidilmesi Gerekiyor. Çok çırpındık ama ziyaretçiler forumun kullanışsız olmasından dolayı kaçıyor. Aklıma gelen eksikler:

1- Şifremi unuttum bölümü
2- Forumda bir sayfada kaç konu gösterileceğine biz karar versek çok makbule geçer. Aynı sorun konuya cevap yazarkende var. Konuda 10 taneden sonra sayfalıyor. Konuya cevapta 5 tanede bir.
3- Forum üye listesinde sayfalama yok.
4- Forumda mesela ben adminim ve bir kaçta moderatör olsun. Bunların altına moderatör veya site sahibi gibi şeyler yazabilsek. Avatar ekleyebilsek
5- Video yükleyebilsek.
6- Foruma açılan son konular ve yazılan son mesajları gösteren bir ekstra.
Önceki mesajları göster: