Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.05.2011, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Net-Spor | Pes 2012

Net-Spor | Pes 2012

Merhaba arkadaşlar... Web sitemiz henüz yapım aşamasında... Şuanlık ilk izlenimlerinizi öğrenmek istediğim için buraya konu açtım... Site hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim?

WEB SİTEMİZ NEDİR?

Web sitemiz PRO EVOLUTİON SOCCER 2012 YAMALARI adına açılmış bir sitedir.. Sitede kendi yaptığımız yamamızı yayınlayacağız.. Çalışmalar vb. her şey web sitemizde bulunmaktadır...

YORUMLAR?
Mesaj24.05.2011, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel çalışma olacak intro güzel ama biraz fazla büyük onu sayfaya sığdırabilirsin içerik artacaktır tasarımda gayet güzel başarılar
Mesaj24.05.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsmaker yazmış:
güzel çalışma olacak intro güzel ama biraz fazla büyük onu sayfaya sığdırabilirsin içerik artacaktır tasarımda gayet güzel başarılar

Teşekkürler... İntro ve tasarım aynı boyutta olacaktır... 1280x1024 boyutundaki tüm bilgisayarlarda SORUNSUZ gözükmektedir...
Mesaj24.05.2011, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-spor yazmış:
bsmaker yazmış:

Teşekkürler... İntro ve tasarım aynı boyutta olacaktır... 1280x1024 boyutundaki tüm bilgisayarlarda SORUNSUZ gözükmektedir...

Sen kendi pc ne göre hazırlamışsın anlaşılan ama ülkemizde en çok terçih edilen ölçü 1024*768 bunu dikkate almalısın.
Mesaj25.05.2011, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

askinunsal yazmış:
net-spor yazmış:
bsmaker yazmış:

Sen kendi pc ne göre hazırlamışsın anlaşılan ama ülkemizde en çok terçih edilen ölçü 1024*768 bunu dikkate almalısın.

Peki.. Kısa süre içinde bu sorunu halledeceğim.. Burada önemli olan aslında TASARIM değil..! Önemli olan yama Wink
Mesaj25.05.2011, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

1- google tasarıma bakmaz ıcerıge bakar, yukarda kendı yamalarımızı yayınlayacagız demessınız ege guzel yamalar paylasırsanız basarili olursunuz

2-kullanıcılar tasarım + ıcerıge bakar

bunun ıcın ikisinide yapmalısınız

başarilar dilerim Cool
Mesaj26.05.2011, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım iyi.

Mesaj27.05.2011, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:
1- google tasarıma bakmaz ıcerıge bakar, yukarda kendı yamalarımızı yayınlayacagız demessınız ege guzel yamalar paylasırsanız basarili olursunuz

başarilar dilerim Cool

Teşekkürler... ( Bunları zaten biliyorum =) )

levelbilisim yazmış:
Tasarım iyi.

Teşekkürler...
Mesaj27.05.2011, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-spor yazmış:
systemwarez yazmış:

başarilar dilerim Cool

Teşekkürler... ( Bunları zaten biliyorum =) )

levelbilisim yazmış:
Tasarım iyi.

Teşekkürler...

kardes yorum istedigin yorum yazdık sımdıde yazmıssın bunları zaten bılıyorum ne demek sımdı bu Very Happy
Mesaj27.05.2011, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu: www.ForumBlog.Net Bizimle Çalışmak İster Misin- MOD ALINACAK

www.ForumBlog.Net Bizimle Çalışmak İster Misin-

Moderatorler ALINACAK!

Çok Fazla Sayıda Moderator Alınacaktır..

Moderator Alımlarında Herhangi Ücret ve Benzeri Alınamaycak
Herhangi Bir Özellik Aranmayacaktır..

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin Linke Tıklayın!!

http://forumblog.net/forum-hakkinda/64-moderator-basvurulari-buraya-3.html#post5943
Mesaj27.05.2011, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: www.ForumBlog.Net Bizimle Çalışmak İster Misin- MOD ALIN

webnedir yazmış:
www.ForumBlog.Net Bizimle Çalışmak İster Misin-

Moderatorler ALINACAK!

Çok Fazla Sayıda Moderator Alınacaktır..

Moderator Alımlarında Herhangi Ücret ve Benzeri Alınamaycak
Herhangi Bir Özellik Aranmayacaktır..

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin Linke Tıklayın!!

http://forumblog.net/forum-hakkinda/64-moderator-basvurulari-buraya-3.html#post5943

Reklam Yapmak YASAK !!!
Mesaj27.05.2011, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar

@tr.gg dısı link yasaktır
Önceki mesajları göster: