Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.05.2011, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Biz Gençlerden İtiraflar ! Çekinmeden Söyle =)

Herkezin sakladığı bir şey vardır küçükte olsa...
Herkez bir itirafta bulunsun,bakalım kim neler yapmış
Laughing

rankend'den itiraf :

sevgilim varken başka bi kızla takıldım...
Smile

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj27.05.2011, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Biz Gençlerden İtiraflar ! Çekinmeden Söyle =)

rankend yazmış:
Herkezin sakladığı bir şey vardır küçükte olsa...
Herkez bir itirafta bulunsun,bakalım kim neler yapmış
Laughing

rankend'den itiraf :

sevgilim varken başka bi kızla takıldım...
Smile

ayıp etmişsiniz .
Mesaj27.05.2011, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

küçükken 7 sınıftayken

hocaları sinirlendirmiştim vurmak isteseler bile vuramıycak duruma getirmiştim o derece yeni Very Happy
Mesaj27.05.2011, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonra arkadaşımın msn şifresini değiştirip onun msninde ekli olan bir kıza çıkma teklifi edip iyi bir dogum günü şakası yapmıştım
Mesaj27.05.2011, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 tane yazdım diğerlerinide siz yazınız
Mesaj27.05.2011, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben 5 yaşındayken annemin cebinden büyük bir para,suanın 50 tl sini almıştım.Bakkala gidip 1 çikolata istediğimi söyleyince adam bana ''nerden buldun bu parayı ? '' diye sorunca babam harçlık verdi demiştim.Nerden biliyim büyük para olduğunu oda bana bir çikolata ve para üstünü verdi.bende gelirken parayı atmıştım annem kızmasın diye.Annem markete gidince öğrenmiş(adam söylemiş anneme) bende attığım yeri söyleyince gittik aldık.1 Kuruş bile eksik değildi kimse görmemiş Smile
Mesaj27.05.2011, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiç unuttmam babam ekmek falan almak için markete yollardı 1-2 lirasını harcardım kalan parayı alır , kendim harcardım... Babam üstü nerde diye sorunca ''baba koşarak geldim düşmüş yolda'' derdim 1,2 kez yedi sonra anladı tabi

rankend on deviantART
Mesaj27.05.2011, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi kızı çok sevdim
Mesaj27.05.2011, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden bilmiyorum ama ben çok çabuk sinirleniyorum Smile

Küçükken 4-5 yaşlarında falan ben bile zor hatırlıyorum.Birisi beni çok sinirlendirmişti.Evden silahı alıp gitmiştim Razz Very Happy

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj27.05.2011, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

İtiraf ediyorum 6 yaşından beri bir kızı seviyorum ama ona o kadar yakın olsam bile ona sevdiğimi söyleyemedim arkadaşıma sır sölüyodum yani sırdaşdık ben onun sevgilisini başka arkadaşıma söyledim oda benim sevgilimi benim sevgilime söylemiş benim sevdiğimi valla bende bilmiyom acep beni seviyomu Embarassed Embarassed Embarassed
Mesaj28.05.2011, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

İtiraf ediyorum merdivene bıraktığım ayakkabılarıma basan abimin ayakkabılarını kapıya gelen dilenciye verdim . Yeni almıştı.Bursa'da koray spor mağazasını bilen vardır.Ordaki fiyatlarıda.Ayakkabıları yeni almıştı üstelik.Eee napalım oda ayakkabılarıma bile bile basmasaydı..

M.Aslan
Mesaj28.05.2011, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:

Küçükken 4-5 yaşlarında falan ben bile zor hatırlıyorum.Birisi beni çok sinirlendirmişti.Evden silahı alıp gitmiştim Razz Very Happy

oo baya sinirli bi tipsin galiba =)...silahı alacak kadar

rankend on deviantART
Mesaj28.05.2011, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:
hypnaty yazmış:

oo baya sinirli bi tipsin galiba =)...silahı alacak kadar
Mr. Green

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj28.05.2011, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
İtiraf ediyorum merdivene bıraktığım ayakkabılarıma basan abimin ayakkabılarını kapıya gelen dilenciye verdim . Yeni almıştı.Bursa'da koray spor mağazasını bilen vardır.Ordaki fiyatlarıda.Ayakkabıları yeni almıştı üstelik.Eee napalım oda ayakkabılarıma bile bile basmasaydı..
kesinlikle bana yapılmasını istemeyeciğim bir durum ben ayakkabılarıma düşkünümdür Razz
Mesaj28.05.2011, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

defteriniz yazmış:
1bsinifiyiz yazmış:
kesinlikle bana yapılmasını istemeyeciğim bir durum ben ayakkabılarıma düşkünümdür Razz

Aynen Smile

M.Aslan
Önceki mesajları göster: