Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.05.2011, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu: LeveL-BLog'' Acilmistir | LB-BLog.tr.gg

Merhaba arkadaşlar ;

Baktım herkes blog sitesi açıyor
dedim ya bende açayım 1 tane
bakalım ne olcak felan işte actık bi kac da icerik yaptım iste bi degerlendirseniz sevinirim.

Bu arada Bs-Aktif bir kaç bişeyini [A]Lıntı yaptım Özür Dilerim İznin Olmassa Kaldırırım ? Smile
Mesaj26.05.2011, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteme ait olan içerikleri sitenden kaldır....

KAYNAK BELİRTSEN DAHİ !
Mesaj26.05.2011, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben siteyi begendım 10/7 Wink

yalnız cok fazla alıntı yapmıssın heralde bırazda ozgun olmak gerekıyor sanırım Cool
Mesaj26.05.2011, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:
ben siteyi begendım 10/7 Wink

yalnız cok fazla alıntı yapmıssın heralde bırazda ozgun olmak gerekıyor sanırım Cool

Alıntıları kaldırıyorum kendi yaptıgını paylasıpta o paylastıgı yazının kopyalanmasını engellemeyı bılmıyen bırılerı war.

Mesaj26.05.2011, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben paylaşımlarını herkeze açık paylaşıyorum.
içerik çalma niyetinde olan kişi her türlü alır zaten. Sol tık engeliymiş felan fasafiso...

ben belirtiyorum zaten... Kaynak belirterek ve ya belirtmeyerek alıntı yapmak yasak. Kaynak belirtmek ne demek ya? Bi link koyuyorsun diye o kadar uğraştığım şeyi hobaaa alabiliyor musun? Ne anladım ben? E o zaman girip tüm bs'deki kodları koyayım siteme... Nasılsa alıntı serbes?

İçerikleri hemen kaldır . Lütfen.
Mesaj26.05.2011, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lan. 3-5 Velet toplanmşnz ordan burdan aldgınz kodları koyuyosnz'da biz koyuncamı dert oluyo o zaman sag tık engelı yerıne yazı kopyalanması dıye kodlar var onları kullan sndı fena kfr etcem adamın asabını bozuyon gece gece hırrım seni.
Mesaj26.05.2011, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumu gezersenır gorursunuz Telif Hakkını onaylatmamıs siteler paylasıma acıktır ve hıc bır hak ıdda edemez ama bu su deildir bunun telıf hakkı yok ohhh kopyala yapıstır deildir alacagınız paylasımları onceden ızın almanız daha makul dur yoksa burada goruldugu gıbı sorunlar cıkmaktadır......
Mesaj27.05.2011, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen hocam .

Mesaj27.05.2011, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ozaman kimse paylasim yapmaz.Nede olsa çalınıyor. Rolling Eyes Uğrasıp birseyler bulalim herkez ben buldum desin Rolling Eyes
Mesaj27.05.2011, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

alimengu yazmış:
Ozaman kimse paylasim yapmaz.Nede olsa çalınıyor. Rolling Eyes Uğrasıp birseyler bulalim herkez ben buldum desin Rolling Eyes

Uğraşıyorum hocam m.etmesin kimse çalanın'da canına okurum bu böyle bilinsin..!

Mesaj29.05.2011, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

LeveL-BLog senin burda yapmış oldugun terbiyesizlik
Mesaj29.05.2011, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

niyeymiş?

Mesaj29.05.2011, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar..

@tr.gg dısı link yasaktır
Önceki mesajları göster: