Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.05.2011, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: BS deki prolara noldu ?

Ben bundan 1,5-1 yıl oncesıne bır sitem vardı adını unuttum sımıd Very Happy o zamanlar forum daha bı guzeldı forumda disiplin vardı profosyoneller vardı forumda ama suan hiç birini goremiyorum Sad neden acaba Question
Mesaj30.05.2011, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum çok değişti eski prolar tarih oldu şimdi 3-5 kişi forumu canlandırmaya çalışıyor.
Mesaj30.05.2011, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BS deki prolara noldu ?

systemwarez yazmış:
Ben bundan 1,5-1 yıl oncesıne bır sitem vardı adını unuttum sımıd Very Happy o zamanlar forum daha bı guzeldı forumda disiplin vardı profosyoneller vardı forumda ama suan hiç birini goremiyorum Sad neden acaba Question

evet cidden eskiden yarışabileciğimiz kişiler çoktu paylaşım ondan fazla oluyordu.Çoğumuz reklamlara isyan ettik birde herkezde başkasından bekleme düşüncesi var günde 5-6 tane bana tasarım çizermisin mesajları atan var.Kalkıp kendisi öğrenmeye kalksa böle paylaşım sorunu olmaz herkez birbiriyle mücadele içinde olur.Bunu tekrar çoğaltmak için bişiler yapılıyo aslında azda olsa, herkez kendini bi şekilde göstermeye çalışsa daha güzel olur.Hiç kimse farkında deil ama paylaşım yaparsa herkez bakar bu bişiler biliyo hem tanınmış olur hemde hiti artar farkında olmadan hemde paylaşırken yeni şeyler öğrenir.Biraz daha mantıklı olursa herkez forum eski haline döner,ama inaniyorum bu yaz tekrar canlanıcak , ümidi kesmek bize fayda etmez.

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj30.05.2011, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak ben Rankend'i unutmuşum o da eski prolardan Smile...
Mesaj01.06.2011, 05:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-platformu yazmış:
Bak ben Rankend'i unutmuşum o da eski prolardan Smile...

Sadece eski değil... Hala daha pro Wink
Mesaj02.06.2011, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum çok kötü şuan bencede. Bedava-Sitem'e yeni girdim.

Herkes tasarım derdine düşmüş.İçerik düşünmeden tasarım yapıyorlar.
Mesaj02.06.2011, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BS deki prolara noldu ?

systemwarez yazmış:

çok haklısın
Mesaj02.06.2011, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

ey gidi 2 sene evvelki bedava-sitem