Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.06.2011, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Askerlik Hakkında (Skmedia)

Miraba arkadaşlar:) askere gidecektik bildiğiniz üzere ama beklenmeyen bi gelişme oldu ve askerliğimiz ertelendi.. Kısaca anlatayım, üniversite okurken 2 seneyi bitirmiş ve 2. senenin sonunda 4 yıllık olan bölümümü bırakmıştım.. e gün geldi... çattı tecilimizde bitti tabi, askerlik zamanı dedik ve işlemlerimizi yapmaya başladık, erkendende burada sizinle askere gideceğimizi paylaştık. hiç hesapta olmayan bişey oldu ve yakın zamanlarda bi öğrenci affı çıkmış, bizde bundan otomatik olarak faydalanmışız ve öğrencilik hayatımız bitmemiş. yani halen öğrenciyim. kısaca artık askerliğim ertelendi, yeni bi işe başlıyorum yarın ve birdahaki kayıt döenmimde de kaydımı yenileyip, okulumu bitirip öyle yapıcam insallah askerliğimi. Anlayışınızı için tşkrler, e kusuruma bakmassınız artıkSmile Sevgi ve saygılarımla..
Mesaj01.06.2011, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vaoov Very Happy
Mesaj01.06.2011, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Askerlik Hakkında (Skmedia)

skmedia yazmış:
Miraba arkadaşlar:) askere gidecektik bildiğiniz üzere ama beklenmeyen bi gelişme oldu ve askerliğimiz ertelendi.. Kısaca anlatayım, üniversite okurken 2 seneyi bitirmiş ve 2. senenin sonunda 4 yıllık olan bölümümü bırakmıştım.. e gün geldi... çattı tecilimizde bitti tabi, askerlik zamanı dedik ve işlemlerimizi yapmaya başladık, erkendende burada sizinle askere gideceğimizi paylaştık. hiç hesapta olmayan bişey oldu ve yakın zamanlarda bi öğrenci affı çıkmış, bizde bundan otomatik olarak faydalanmışız ve öğrencilik hayatımız bitmemiş. yani halen öğrenciyim. kısaca artık askerliğim ertelendi, yeni bi işe başlıyorum yarın ve birdahaki kayıt döenmimde de kaydımı yenileyip, okulumu bitirip öyle yapıcam insallah askerliğimi. Anlayışınızı için tşkrler, e kusuruma bakmassınız artıkSmile Sevgi ve saygılarımla..

Merhaba

Sizin İçin Enterasan Bir Olay

Ne Söyliyeğimi Şaşırdım Öncelikle

Yani Anlatma Kabiliyetiniz Çok Yüksek Bir Şey

Şimdi Bunu Anlatma Şeklinizle İnsanı Uçuryorsunuz Resmen

Filim Gibi Hayatın Varmış Very Happy
Mesaj01.06.2011, 22:04 (UTC)    

bedava-sitem-2007-2011 yazmış:
Merhaba

Sizin İçin Enterasan Bir Olay

Ne Söyliyeğimi Şaşırdım Öncelikle

Yani Anlatma Kabiliyetiniz Çok Yüksek Bir Şey

Şimdi Bunu Anlatma Şeklinizle İnsanı Uçuryorsunuz Resmen

Filim Gibi Hayatın Varmış Very Happy

Eyvallah Smile
Mesaj01.06.2011, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Bir Şey Soracağım Askerliğinizi Nerede Yapacaktınız ?
Mesaj02.06.2011, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem-2007-2011 yazmış:
Merhaba

Bir Şey Soracağım Askerliğinizi Nerede Yapacaktınız ?

henüz belli olmadı o, çünkü muayene bile olmadım Mr. Green
Mesaj02.06.2011, 21:10 (UTC)    

skmedia yazmış:

Kaan gülüm bunu burdan ve geç öğrendiğim için üzüldüm canım. fakat hatalı olan benim. en azından faceden yada zorda olsa msn den seninle bahlantı kurup öğrenebilirdim. fakat sende biliyorsun nete bu aralar wın ile bağlandığım için nette sörf yapamıyorum. heryere kısıtlı giriyorum. faceyede.ablasının canı hayırlı olsun gülüm.rabbim herşeyin hayırlısını, iyisini nasip etsin. biliyorsun görüşemesekte gönlüm dostlarımla
Mesaj02.06.2011, 23:15 (UTC)    

gururum5 yazmış:
Kaan gülüm bunu burdan ve geç öğrendiğim için üzüldüm canım. fakat hatalı olan benim. en azından faceden yada zorda olsa msn den seninle bahlantı kurup öğrenebilirdim. fakat sende biliyorsun nete bu aralar wın ile bağlandığım için nette sörf yapamıyorum. heryere kısıtlı giriyorum. faceyede.ablasının canı hayırlı olsun gülüm.rabbim herşeyin hayırlısını, iyisini nasip etsin. biliyorsun görüşemesekte gönlüm dostlarımla

Bilmezmiyim ablacım Smile Zaten seninle vedalaşamadık diye gidemedim belkide ben Razz Durumları biliyorum ablacım, sorun yok Smile
Mesaj05.06.2011, 13:10 (UTC)    

skmedia yazmış:
gururum5 yazmış:

Bilmezmiyim ablacım Smile Zaten seninle vedalaşamadık diye gidemedim belkide ben Razz Durumları biliyorum ablacım, sorun yok Smile

Wink Wink
Mesaj05.06.2011, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Filmlere konu olur bu olay
neyse abi herşey için hayırlısı olsun.Herşey gönlünce olsun...
Mesaj05.06.2011, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

wikimedyam yazmış:
Very Happy Filmlere konu olur bu olay
neyse abi herşey için hayırlısı olsun.Herşey gönlünce olsun...

Eyvallah, teşekkür ederim, olur valla Mr. Green
Önceki mesajları göster: