Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.06.2011, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Tlfnda mesajlar

Arkadaşlar hepiniz belki mesajlaşıyorsunuzdur telefonla tabi mesajlarınızı okumak isteyen kişiler var en azından benim öyle Razz

Sonra geliyorlar kim bu kız Embarassed
Benim aklıma birşey geldi kızı telefona " Avea Call Center " diye kaydettim Mr. Green
Şimdi mesajı açan bile olmuyor Mr. Green Mr. Green
Mesaj02.06.2011, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gençlere özel bölümüne taşıyabilir misiniz? Nereye açtığıma bakmamışım kusura bakmayın adminlerim Embarassed
Mesaj03.06.2011, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tlfnda mesajlar

nptmusic yazmış:
Arkadaşlar hepiniz belki mesajlaşıyorsunuzdur telefonla tabi mesajlarınızı okumak isteyen kişiler var en azından benim öyle Razz

Sonra geliyorlar kim bu kız Embarassed
Benim aklıma birşey geldi kızı telefona " Avea Call Center " diye kaydettim Mr. Green
Şimdi mesajı açan bile olmuyor Mr. Green Mr. Green

Süpermiş!

M.Aslan
Mesaj03.06.2011, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel taktik Smile
Mesaj03.06.2011, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu: ÇOK ZOR DURUMDAYIM LÜTFEN OKUYUN...

SAYIN BS. KULLANICILARI İNTERNETİM ÇOK YÜKLÜ BİR FİYAT GELDİ. BUNU KARŞILAMAYA HARÇLIĞIM YETMİYOR. SİZDEN RİCA SİTEDEKİ GOOGLE REKLAMLARINA TIKLAMANIZ.. NE OLUR SON ÇAREM BU ALLAH RIZASI İÇİN
Mesaj03.06.2011, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ÇOK ZOR DURUMDAYIM LÜTFEN OKUYUN...

islami-videolar yazmış:
SAYIN BS. KULLANICILARI İNTERNETİM ÇOK YÜKLÜ BİR FİYAT GELDİ. BUNU KARŞILAMAYA HARÇLIĞIM YETMİYOR. SİZDEN RİCA SİTEDEKİ GOOGLE REKLAMLARINA TIKLAMANIZ.. NE OLUR SON ÇAREM BU ALLAH RIZASI İÇİN

biri şuna zekat wersın Laughing
Mesaj03.06.2011, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kopyala yapıştırcı aynı Wolf Team ve cs 1.6 daki gibi arkacı diyorlarya buda kopyala yapıştırcı yok yok Ctrl C & Ctrl V anlayan anladı Very Happy
Mesaj04.06.2011, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler =)

_________

arkadaşım aç bir konu dile getir ayrıca snırsız pakete geç aylık fiyat aynı oluo
Mesaj04.06.2011, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ÇOK ZOR DURUMDAYIM LÜTFEN OKUYUN...

systemwarez yazmış:
islami-videolar yazmış:

biri şuna zekat wersın Laughing
Very Happy