Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.06.2011, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorumlar hakkında yardım gerek.

Arkadaşlar benim siteme yorum yapıyorlar. Ben yapılan yorumları yorumlar ekstrasından okuyobiliyorum. Ama nereye yorum attıklarını nasıl bulucam. Diyelimki cevap yazıcam ama olmuyor.
Sitemde çok sayfa var. Yorumu hangi sayfaya atmışlar diye arayamamda. Yadım edin. bunun bir yolu olmalı. yorumu hangi sayfaya attıklarını bulmanın.
Mesaj05.06.2011, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildiğim kadarıyla yolu yok.Tek tek gezcen sayfaları.
Mesaj05.06.2011, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:

o zaman bu kötü oldu yha.. bende baya sayfa var nasıl bulacam şimdi. hiç olmassa cevap yazardım
Mesaj05.06.2011, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

mahousta yazmış:
evrenseleglence yazmış:

o zaman bu kötü oldu yha.. bende baya sayfa var nasıl bulacam şimdi. hiç olmassa cevap yazardım

Böyle bir sistem bedava-sitem'de kesinlikle yok... Bu sistem için çok kişi başvurdu ama eli boş döndü.. :/
Mesaj05.06.2011, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ewet çok zor oluyor hangi yorumun hangi sayfada yapıldığını bulmak ama bir yolu daha var belki olabilir yapılan yorumu site içi arama motoruana yaz çıkabilir ama oda 1 gün geçmesi lazım

@tr.gg dısı link yasaktır
Mesaj05.06.2011, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yorumlar hakkında yardım gerek.

mahousta yazmış:
Arkadaşlar benim siteme yorum yapıyorlar. Ben yapılan yorumları yorumlar ekstrasından okuyobiliyorum. Ama nereye yorum attıklarını nasıl bulucam. Diyelimki cevap yazıcam ama olmuyor.
Sitemde çok sayfa var. Yorumu hangi sayfaya atmışlar diye arayamamda. Yadım edin. bunun bir yolu olmalı. yorumu hangi sayfaya attıklarını bulmanın.

malesef kerdeş sayfaları gez dolaş bul öyle anca
Mesaj10.06.2011, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-dunya yazmış:
Ewet çok zor oluyor hangi yorumun hangi sayfada yapıldığını bulmak ama bir yolu daha var belki olabilir yapılan yorumu site içi arama motoruana yaz çıkabilir ama oda 1 gün geçmesi lazım

kardeş gerçektende on numara fikir.. senin dediğini yaptım.. googlela yorumun tümünü kopyaladım ve yapıştırdım.. sonra yanına mahousta yazıp aradım benim sitem geldi ve yorum atan kullanıcının nereye yorum attığını buldum..

çok çok teşekkür ederim...
Mesaj10.06.2011, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-blog yazmış:
mahousta yazmış:
evrenseleglence yazmış:

Böyle bir sistem bedava-sitem'de kesinlikle yok... Bu sistem için çok kişi başvurdu ama eli boş döndü.. :/

Daha önce bahsi geçen özellik mevcuttu ama sonradan kaldırıldı ve sebebi neydi bilmiyorum. Ondan beri bir çok kullanıcı bunu soruyor ama söylenildiği gibi bilinen bi yolu yok. En iyi seçenek ise her sayfaya yorum yapılması yerine yorumlara özel bir sayfa açmaktır.
Mesaj10.06.2011, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

mahousta yazmış:
catlak-dunya yazmış:

kardeş gerçektende on numara fikir.. senin dediğini yaptım.. googlela yorumun tümünü kopyaladım ve yapıştırdım.. sonra yanına mahousta yazıp aradım benim sitem geldi ve yorum atan kullanıcının nereye yorum attığını buldum..

çok çok teşekkür ederim...

Yardım edebildiysem ne mulu Very Happy

@tr.gg dısı link yasaktır
Önceki mesajları göster: