Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.06.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Hint Kınası ile Dövme | Çok kolay bisi =)

Hint kınasıyla dövme yapmayı anlatıcam ve bunun için 50-100 lira harcamak zorunda değilsiniz Mr. Green

MALZEMELER
1.Hint Kınası ( Baharatçılarda satılıyor . 1.5 Lira olması lazım yada 2 )
2.Stabilo Kalem ( Kırtasiyelerde satılıyor )
3.Aydınger Kağıdı ( Kırtasiyelerde satılıyor )
4.Deodorant
5.Dövme Deseni (Nette var ama Photoshop'u biliyor herkes kafanıza göre çizin Mr. Green )
6.Oksijenli Su ( Eczanelerde satılıyor )
7.Karıştırmak için küçük bir kap
8.Kürdan

Dövmenin Yapılışı
Elimizde olan dövme deseninin üzerine aydınger kağıdını koyuyoruz ve stabilo kalemle desen üzerinden geçiyoruz. Böylelikle deseni aydınger kağıdına geçirmiş oluyoruz. (Burada biraz acele edin kağıdın üzerindeki mürekkep kurumamalı)

Şimdi sıra dövme desenini vücudumuza geçirmeye geldi. Dövmeyi uygulayacağımız yere deodorantı sürüp deseni çıkardığımız aydınger kağıdını buraya koyup iyice bastırıyoruz . Kağıdı çektiğimizde desen vücudumuza çıkmış olacak. (çizilmiş gibi)

Şimdi de kınayı hazırlayalım. Küçük bir kapta yaklaşık iki çay kaşığı kadar kınayı on damla kadar oksijenli su ile koyu renk alana kadar karıştırıyoruz. Kahve telvesi kıvamında olacak. (istediğimiz gibi olması için kıvam önemli)

Hazırlamış olduğumuz kınayı kürdan yardımıyla vücudumuza çıkardığmız desenin üzerine taşırmadan sürüp kurumasını bekliyoruz.

Not: Deseni kağıda geçirirken altına yumuşak bir şey koyarsanız daha güzel bir sonuç elde edersiniz. Kolay gelsin

"Nette varmış eksikleri düzelttim,yeniden yazmadım."
Mesaj08.06.2011, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben biliyordumda bilmedigim yerleride varmış güzel paylaşım Wink
Mesaj08.06.2011, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Sağol Smile

Mesaj08.06.2011, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

gozelde nie bole bos islerler ilgilenıonuz
Mesaj08.06.2011, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyiyimiş yav Surprised Laughing

EĞLENCE ve BİLGİMİ ARIYORSUN
tıkla o zaman http://istemci.tr.gg

YAZAR ARANIYOR ÜCRET KARŞILIĞI OLMAYACAKTIR DESTEK VERMEK İSTEYENLER BANA ULAŞABİLİRSİNİZ
Mesaj08.06.2011, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Urasmayın Boşa toplayın paranızı Gidin Dovmeciye yapsın Size. Secin Deseninizi Veya Verin Resminizi Yapsın Sacma Duruyo bir Süre Sonra.. Arkadasım yaptı.

Arabesk Rap DuygusaL Sarkılar.
Mesaj08.06.2011, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Yapıyorum Süper Oluyor Very Happy KOlumda 3d Yazı İle Davut Yaptım

Dediğini Yapacağım TEK Kişi : Bs-blog.tr.gg
Mesaj08.06.2011, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kilyos'ta Yapıyorlar Türklere 5 Turistlere bilmiyorum valla dövmecinin insafına bağlı Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj09.06.2011, 05:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peh burlarda yerliye 50 turiste 150 gerçi ben pek şikayetçi değilim al eline geç bir yere otur yarım saate 300-400 lira topluosun Mr. Green
Mesaj09.06.2011, 07:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel paylaşım Smile
Mesaj09.06.2011, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani kazanırsın 300-400
Mesaj09.06.2011, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler bu paylaşımın için.
Erdek'te bir dövme yaptırdım (Elektro gitar), 40 TL'e patladı.

Ben kendim yaparım daha iyi.
Rolling Eyes

Mesaj09.06.2011, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hint Kınası ile Dövme | Çok kolay bisi =)

nptmusic yazmış:
Hint kınasıyla dövme yapmayı anlatıcam ve bunun için 50-100 lira harcamak zorunda değilsiniz Mr. Green

MALZEMELER
1.Hint Kınası ( Baharatçılarda satılıyor . 1.5 Lira olması lazım yada 2 )
2.Stabilo Kalem ( Kırtasiyelerde satılıyor )
3.Aydınger Kağıdı ( Kırtasiyelerde satılıyor )
4.Deodorant
5.Dövme Deseni (Nette var ama Photoshop'u biliyor herkes kafanıza göre çizin Mr. Green )
6.Oksijenli Su ( Eczanelerde satılıyor )
7.Karıştırmak için küçük bir kap
8.Kürdan

Dövmenin Yapılışı
Elimizde olan dövme deseninin üzerine aydınger kağıdını koyuyoruz ve stabilo kalemle desen üzerinden geçiyoruz. Böylelikle deseni aydınger kağıdına geçirmiş oluyoruz. (Burada biraz acele edin kağıdın üzerindeki mürekkep kurumamalı)

Şimdi sıra dövme desenini vücudumuza geçirmeye geldi. Dövmeyi uygulayacağımız yere deodorantı sürüp deseni çıkardığımız aydınger kağıdını buraya koyup iyice bastırıyoruz . Kağıdı çektiğimizde desen vücudumuza çıkmış olacak. (çizilmiş gibi)

Şimdi de kınayı hazırlayalım. Küçük bir kapta yaklaşık iki çay kaşığı kadar kınayı on damla kadar oksijenli su ile koyu renk alana kadar karıştırıyoruz. Kahve telvesi kıvamında olacak. (istediğimiz gibi olması için kıvam önemli)

Hazırlamış olduğumuz kınayı kürdan yardımıyla vücudumuza çıkardığmız desenin üzerine taşırmadan sürüp kurumasını bekliyoruz.

Not: Deseni kağıda geçirirken altına yumuşak bir şey koyarsanız daha güzel bir sonuç elde edersiniz. Kolay gelsin

"Nette varmış eksikleri düzelttim,yeniden yazmadım."

saol güzel paylaşım
Mesaj10.06.2011, 05:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Size söyleyeyim, asla gerçek dövme yaptırmayın. Abdest tutmuyo cünüp cünüp gezersiniz valla Very Happy
Mesaj10.06.2011, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekküler hepinize =) , o yüzden açtım konuyu nolur nolmaz yaptıran çıkar Mr. Green
Önceki mesajları göster: