Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.06.2011, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu: İlk Tasarımım Bunu Kodlayabilirmisiniz?

Arkadaşlar İlk Defa Tasarım çizdim İyi Kötü Fark etmez Yani ilk tasarım ama daha dw indirmediğim için kodluyamıyorum en yakın zamanda dw indirip size yük olmayacağım Kodlayandanda kodlamayandanda allah razı olsun ! Smile

Uploaded with ImageShack.us
Mesaj11.06.2011, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

çok büyük bişe istedim heralde :S Sad
Mesaj11.06.2011, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Yanlış Çizmişsin Çünki Bu Tasarım Kodlayınca Katlanır İçerik Bölümü Tek Renk Olacak Yada Yatay Çift Renk Yapabilirsin Bu Şekilde Olmaz O Yuzden Kodlayan Olmamışdır Tahmınımce ! Biraz Düzgün Çizersne Kodlanır Birde bu Konulrı Tasarım İstek Bölümüne Açabilirsin Burası Uygun Deil !

Arkadaşlar Artık Tasarım Yapmıyorum Bir Yapıyorum Dedim Özel Mesajlara Yetişemez Oldum Bundan Sonra Sadece İçeriği Güzel Olupda Tasarımı Kötü Demıyelımde Sadeleşmiş Sitelerin Tasarımını Yapacaqım !
Mesaj12.06.2011, 06:21 (UTC)    
Mesaj konusu: sayc

aktif-blog yazmış:
Kardeşim Yanlış Çizmişsin Çünki Bu Tasarım Kodlayınca Katlanır İçerik Bölümü Tek Renk Olacak Yada Yatay Çift Renk Yapabilirsin Bu Şekilde Olmaz O Yuzden Kodlayan Olmamışdır Tahmınımce ! Biraz Düzgün Çizersne Kodlanır Birde bu Konulrı Tasarım İstek Bölümüne Açabilirsin Burası Uygun Deil !
ok sağol bu arada ilk tasarımım oldugu için normal bişe yardımın için saol şimdi içerik bölümünü tek renk yapayım atayım
Önceki mesajları göster: