Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.05.2011, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok Acil Javascript Bilenler İçeri

Arkadaşlar 2 sorum olacak

İlk olarak javascript ile üye girişi yapabilir miyiz ? yani ziyaretçiye kullanıcı adı ve şifre vereceğim. bu kul.adı ve şifre ile giriş yaptığında onun için seçtiğim sayfaya gidecek.

Açık olarak anlatırsam A kullanıcısı aaa şifre aaa olarak girdi ve aa.htm sayfasına gitti
B kullanıcısı bbb şifre bbb olarak girdi ve bb.htm sayfasına gitti. Bu şekilde olmalı.

2. soruma gelince bir başlık yazdık yazımız için. Javascript ile o başlığı sayfa içinden* değiştirip kayıt ettiğimde başlıkta nasıl kaydettiysem değişecek ve öyle kalacak.Yani panele girmeden yazının başlığını değiştirip kaydedebilirmiyim ?
Mesaj29.05.2011, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Çok Acil Javascript Bilenler İçeri

ceidot yazmış:
Arkadaşlar 2 sorum olacak

İlk olarak javascript ile üye girişi yapabilir miyiz ? yani ziyaretçiye kullanıcı adı ve şifre vereceğim. bu kul.adı ve şifre ile giriş yaptığında onun için seçtiğim sayfaya gidecek.

Açık olarak anlatırsam A kullanıcısı aaa şifre aaa olarak girdi ve aa.htm sayfasına gitti
B kullanıcısı bbb şifre bbb olarak girdi ve bb.htm sayfasına gitti. Bu şekilde olmalı.

2. soruma gelince bir başlık yazdık yazımız için. Javascript ile o başlığı sayfa içinden* değiştirip kayıt ettiğimde başlıkta nasıl kaydettiysem değişecek ve öyle kalacak.Yani panele girmeden yazının başlığını değiştirip kaydedebilirmiyim ?

bilmiyorum hiç denemedim .
Mesaj16.06.2011, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

- Aslında Bu Bedava-Sitemin Bize Verdiği Faydalıklardan Biridir!
Bu Bedavasitem in Ekstralar Bölümünde Bulunuyor ! Yanlışım Varsa Düzeltin De Ben Öyle Bilyorum Smile

Başarılar..

Exporler.tr.gg
Mesaj11.08.2011, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üyelik sistemi yapılabilir ama her kullanıcıyı kendi özel sayfasına yönlendirme yapılabileceğini sanmıyorum.

İkinci sorunu yanıtlamak gerekirse, panele girmeden var olan veriyi javascript vasıtasıyla, sayfa üzerinden değiştiremezsin. Javascript tek kullanımlık değişikliklerde kullanılabilir veya cookie ile kullanıldığında sadece kullanıcıya özel, sonra da hatırlanabilen değişiklikler için. İstediğin şey için sunucu tabanlı kod desteği gerekir, BS'de olmayan bir şey.
Önceki mesajları göster: