Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.06.2011, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Her Sayfaya Farklı Css eklenebilir mi? Yardım ltfn...

Başlıktan da anlaşılacağı üzere her sayfaya farklı css eklemek istiyorum yani tasarım ayarları css i seçip eklemek istemiyorum ya da şöyle olabilir üye olanlara farklı css tasarım olmayanlara ise farklı tasarım göstermek istiyorum. Üye olmayanlar kısıtlı yerleri ana sayfayı falan, üye olanlar ise tüm sayfaları görmelerini sağlamak istiyorum nasıl yapılabilir yardım lütfen Smile
Mesaj19.06.2011, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bütün tasarım altı ve üstü kodlarını silin. Her sayfaya tasarım altı üstü ve css kodlarını ekleyin ve content kısmına yine yazılarınızı ekleyin. Üyelerinizin görmesini istedğiniz tasarımıda hata 404 ekstrasına ekleyin.
Mesaj19.06.2011, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam çok teşekkür ederim Smile
Mesaj19.06.2011, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

umarım anlarsın biraz hızlı yazdım ama anlamadığın bi yer olursa buraya yazmayı ihmal etme Very Happy
Mesaj19.06.2011, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam peki Very Happy neden üyelerimin görmesini istediğim sayfalara 404 ekliyorum Very Happy onu üyelerin görmemesini istediğim sayfalara eklesem Very Happy
Mesaj19.06.2011, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya anlamışsın sen işte durumu Very Happy benim biraz kafa karışık anlatmak istediğim olayı anlamışsın Smile normal sayfaya tasarımı koy üye olmayanlara kapat doğrusu böle olcaktı Smile
Mesaj06.07.2011, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Arkadaş Gerekli Açıklamayı Yapmış Ama Hiç Tavsiye Etmem

Bedava Sitemde Çogu Kişi Yapıyor Benim Düşüncem Çok Kötü Oluyor

Ama Tabi Siz Bilirsiniz Sizin Siteniz Sizin Zevkiniz Yani Size Kalmış Bir Şey

İyi Forumlar.
Önceki mesajları göster: