Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.06.2011, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Huge Özel Webmaster Seti(Kod dolu)

Huge Özel Webmaster Seti sizi havaya uçuracak fırsatlar sunuyor!Huge Siteleri'nin yaptığı bu dosya dolusu kodlar, sadece tekbir linkle bilgisayarınıza inebilir.

http://www.dosya.tc/server/bICE4j/Huge_zelWebmasterSeti.rar.html

İndirmek için yukarıyı adres çubuğuna yazınız.

NOT!!!:REKLAM AMACI YOKTUR.SADECE SET ADI VERİLMEKTEDİR.BİLGİLENDİRMEDE TOPLAYANLAR YAZIYOR SADECE.

Lütfen yorum yapınız.

NOT!!!:Kod bölümü kodlarla ilgili şeyleri kapsar.Buda demek oluyorki buraya açabilirim dimi?)
Mesaj18.06.2011, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler.
Mesaj18.06.2011, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi kardeşim sana tavsiyem böyle başlıklar açma.. Yani aç ama içerik düzenin çok yanlış.. Bak şimdi ;

1) Renklendirme kısmını mutlaka kullan...
2) Daha açıklayıcı ol.. ( Mesela içindeki 100 koddan 10'unun ismi aşağıda.. )
3) Her konuna mutlaka ama mutlaka bir resim ekle... Mesela kodların isimlerinin bulunduğu dosyayı aç ve resmini çek...

Mesaj18.06.2011, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-blog yazmış:
Şimdi kardeşim sana tavsiyem böyle başlıklar açma.. Yani aç ama içerik düzenin çok yanlış.. Bak şimdi ;

3) Her konuna mutlaka ama mutlaka bir resim ekle... Mesela kodların isimlerinin bulunduğu dosyayı aç ve resmini çek...

evwet haklısın ama yinede yazmış teşekkürler yinede deilmi anlatım şekli farklı haklısın ama olsun
Mesaj18.06.2011, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykutservis-com yazmış:
bs-blog yazmış:

evwet haklısın ama yinede yazmış teşekkürler yinede deilmi anlatım şekli farklı haklısın ama olsun

Yok tabiki de yararlı.. Ama ben ve benim gibiler güvenip indirmez.. Çünkü çekinirler... Yani anlatmak istediğim daha önceden virüslerle başı belada olanlar böyle anlatımları indirmezler...
Mesaj18.06.2011, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-blog yazmış:
aykutservis-com yazmış:
bs-blog yazmış:

Yok tabiki de yararlı.. Ama ben ve benim gibiler güvenip indirmez.. Çünkü çekinirler... Yani anlatmak istediğim daha önceden virüslerle başı belada olanlar böyle anlatımları indirmezler...

benim 3 tane pc var 1 tanede çok eski kasa var ben şuana kadar 10 - 15 tane

pc değiştirmişimdir o garanti .d bende birde virüs koruyucu var eğer bilgisayarı çökerticek bir şey ise kendiliginden bilgisayarı tekrar başlatıyor Very Happy
Mesaj19.06.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben buranın 2,5 yıldır üyesiyim.(bu sitem değil öbürleri)Virüs taraması yaptırdım.Rahatlıkla indirebilirsiniz.Kendim hazırladım kodları
Mesaj26.06.2011, 06:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler
Mesaj26.06.2011, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

huge-css yazmış:
Ben buranın 2,5 yıldır üyesiyim.(bu sitem değil öbürleri)Virüs taraması yaptırdım.Rahatlıkla indirebilirsiniz.Kendim hazırladım kodları

2 buçuk yıl mı Very Happy üye olma tarihinde 2011 yazıyor Very Happy
Mesaj01.07.2011, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sitem değil.Eski sitelerim dahil.
Mesaj06.07.2011, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cevap yokmu buna başka?
Önceki mesajları göster: