Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2011, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Google'den oylama sistemi +1 Bs 'de BiLEN YOKTU GALİBA

Google web sitelerine +1 butonlarını dağıtmaya başladığını duyurdu. Birçok web sitesinde karşımıza çıkan Facebook’un “Beğen” tuşlarına benzer bir mantığa sahip olan +1 butonları sayesinde kullanıcılar beğendikleri web sitelerini işaretleyerek bağlantılarına referans sağlamış olacak.

Eğer bir web siteniz varsa ve +1 butonunu sitenize eklemek isterseniz, yapmanız gereken Google’ın +1 butonu için hazırlamış olduğu site yönetici sayfasını ziyaret edin. http://www.google.com/webmasters/+1/button/index.html

Sizde +1 butonunu sitenize eklemek istiyorsanız !

<!-- Bu etiketi başlığınıza veya kapanış gövde etiketinden hemen önceye yerleştirin. -->
<script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js">
{lang: 'tr'}
</script>

<!-- Bu etiketi +1 düğmesinin görünmesini istediğiniz yere yerleştirin -->
<g:plusone></g:plusone>
Mesaj01.07.2011, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne işe yarıyor?
Mesaj01.07.2011, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

liseogrencisi2 yazmış:
ne işe yarıyor?

facebook'a benzer beğenme.ama beğenme yapabilmeleri için google hesapları olmalı.
Mesaj01.07.2011, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ok. tşk Wink
Mesaj01.07.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

liseogrencisi2 yazmış:
ok. tşk Wink

ben koydum.fazla kimse googleye üye olmadığı için kaldırdım.
Mesaj01.07.2011, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben kendi web siteme ekledim.İsteyenler girip bakabilir yan menünün en sonunda bulabilirsiniz
Mesaj01.07.2011, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar;
Sayfanın hemen altındaki ve hemen üstündeki bilgileri okursak büyük yarar sağlıyor.
Arrow +1 düğmeleri sayesinde içeriğinizi beğenen kullanıcılar onu Google Arama'da öneriyor.
Arrow +1 Google'daki arama sonuçlarını etkiler.
Arrow Arama sonuçlarında sayfanızın yanında yer alan kişiselleştirilmiş ek açıklamalar, sitenizin görünürlüğünü artırabilir ve site snippet'inizin daha çekici olmasını sağlayıp kullanıcıların sayfanızı tıklama olasılığını artırabilir.
Arrow Bir kullanıcı sitenizdeki bir URL'yi +1'lerse, o URL'ye ait Google arama sonucu snippet'i arama sonuçlarında ve arama reklamlarında ek açıklama olarak görünebilir.

Mesaj01.07.2011, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow İmagerial.tr.gg Very Happy güzel açıklama yapmışsınızda Galiba web sitenize uygulayamadınız.Web sitenizde göremedim.İsterseniz benimle iletişime geçin yardımcı olurum
Önceki mesajları göster: