Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2011, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteye Tehdit

Sayın bedava sitem,siteme gamze denen bir kkız geliyor ve pnglerimi istiyor veremem dedim çünkü vermek isteemdim bana küstü ve şimdi de siteme iğrenç .ğrenç yorumlar yaazıyor beni tedit edip,senin adına siteler açarım seni rezil ederim diyor vermicem ona png o bir hırsız bu yüzden de siteme engel koydum alamıyor çatlıyor lütfen ona bir çare bulun siteleri;
www.honeybite.tr.gg
www.maqicland.tr.gg
www.gamzeyleherseyy.tr.gg
LÜTFEN YARDIM EDİN BENİ RAHATSIZ EDİYOR!

Sad Sad nolur ona bişi deyin ismi GAMZE Evil or Very Mad
Mesaj04.07.2011, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güldüm aldırış etme neden takıyorsun ki yorumları

ekstarları değiştir > ziyaretçi defteri > kaydı değiştir den değiştirebilirsin!
Oradan o site adında yapılmış yorumları veya girişleri değiştirebilirsin veya
kötü kelime listesi oluşturursun küfür vs. içerik yazamaz Smile
Mesaj04.07.2011, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle yapıyorum ama bu sefer de başka yorumlara engel oluyorum mesele
[am]

bu site süper tam bize göre bekleriz Wink bu yorumda [am]kullanılmış Rolling Eyes ya yardımınızı istiyorum sitemi berbat ediyor lütfeen onu durdurmama izin verin!!!!
Mesaj04.07.2011, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site sahibi olmak kolay değil böyle kişiler hep sana karşı saf tutacaklardır mücale etmeyi öğreneceksin önceki yorumunda ne dediğini anlamadım fakat dediğim gibi yapacaksın başka çözümü yok.
Lakin bir lafa bakarim laf mi diye,
Bir de söyleyene bakarim adam mı diye...
Mesaj04.07.2011, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

son çözüm bir moderatöre başvurmak. Bir şey yapılabilirse zaten bunu moderatörler yapabilir. Arkadaşın dediği gibi site sahibi olmak kolay bir iş değil. İlla ki sana sataşanlar olacaktır bir yerlerde. Dünya çapında tanınan siteler de benzer saldırılara uğruyor. Bilirsiniz.

Sen bunları kafaya takma ve yorumları sadece sil hiç cevap verme. Ta ki bir moderatör bu işe el atıncaya kadar.

Korkma siteni hackleyemezler. Sen şifre konusunda ipuçları vermediysen onlara.
Bunu sanmıyorum çünkü, aslında senin resimlerinin adreslerine ulaşmanın kolay bir yolu var, bunu bilmiyorsa sitene bu anlamda zarar veremez.

Adına site açarlarsa sitene bir ibare koyarsın. Sadece bu site bana aittir. Diğer sitelerde adıma yazılmış hiçbir şey doğru değildir diye. Adına site açtığında bahsettiği kişiniz sen olduğunu gösterebilmesi için sitenin adresini verir. Ziyaretçiler de hem senin sitene gelir (burada kazançlı oluyorsun Very Happy) Hem de senin sitene koyduğun ibareden dolayı onların palavra sıktığını anlar.

Yani, kafana takma. Onlar sana zarar veremezler, hatta bilmeden yararları bile dokunabilir.
İyi Günler Wink
Mesaj04.07.2011, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

idami yazmış:
son çözüm bir moderatöre başvurmak. Bir şey yapılabilirse zaten bunu moderatörler yapabilir. Arkadaşın dediği gibi site sahibi olmak kolay bir iş değil. İlla ki sana sataşanlar olacaktır bir yerlerde. Dünya çapında tanınan siteler de benzer saldırılara uğruyor. Bilirsiniz.

Sen bunları kafaya takma ve yorumları sadece sil hiç cevap verme. Ta ki bir moderatör bu işe el atıncaya kadar.

Bunu sanmıyorum çünkü, aslında senin resimlerinin adreslerine ulaşmanın kolay bir yolu var, bunu bilmiyorsa sitene bu anlamda zarar veremez.

Adına site açarlarsa sitene bir ibare koyarsın. Sadece bu site bana aittir. Diğer sitelerde adıma yazılmış hiçbir şey doğru değildir diye. Adına site açtığında bahsettiği kişiniz sen olduğunu gösterebilmesi için sitenin adresini verir. Ziyaretçiler de hem senin sitene gelir (burada kazançlı oluyorsun Very Happy) Hem de senin sitene koyduğun ibareden dolayı onların palavra sıktığını anlar.

Yani, kafana takma. Onlar sana zarar veremezler, hatta bilmeden yararları bile dokunabilir.
İyi Günler Wink

Arkadaşa katılıyorum.
Mesaj04.07.2011, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

idami yazmış:

İyi Günler Wink
en güvenilir yöntem yada ziyaretçi defterini kaldır
Mesaj04.07.2011, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir kişi için ziyaretçi defterini kaldırma bence şikayetlere açık olman lazım sitenin iyi yani kötü yani belirtmesi senin yararına olur.
Mesaj04.07.2011, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslannmedya yazmış:
Bir kişi için ziyaretçi defterini kaldırma bence şikayetlere açık olman lazım sitenin iyi yani kötü yani belirtmesi senin yararına olur.

katılıyorum. Nasıl ki sen onların sitelerini verdin. Buraya gelen bazı ziyaretçiler onların sitelerini ziyaret etti ve onlar hit kazandı. Eğer onlar senin adına site açıp siteni gösterirlerse sen hit kazanırsın. Takma ve yorumları silmeye devam et. Bir çözüm bulunacaktır. Olmaz ama olur da çözüm bulunamazsa onlar illa ki bıkacaklardır.
Üzülme ve devam et!
Mesaj04.07.2011, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

idami yazmış:
aslannmedya yazmış:

katılıyorum. Nasıl ki sen onların sitelerini verdin. Buraya gelen bazı ziyaretçiler onların sitelerini ziyaret etti ve onlar hit kazandı. Eğer onlar senin adına site açıp siteni gösterirlerse sen hit kazanırsın. Takma ve yorumları silmeye devam et. Bir çözüm bulunacaktır. Olmaz ama olur da çözüm bulunamazsa onlar illa ki bıkacaklardır.
Üzülme ve devam et!

Bir kişi için bu kadar üzülmen değmez iyi forumlar.
Mesaj04.07.2011, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaw onun kolayı var ziyaretçi kelimelere gir ordan kötü kelime listesi var oraya kötü kelimeleri yaz o yorum yazınca engeller

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj04.07.2011, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:
Yaw onun kolayı var ziyaretçi kelimelere gir ordan kötü kelime listesi var oraya kötü kelimeleri yaz o yorum yazınca engeller

--> Yorumları okuduysan zaten ben yazmıştım.
Mesaj04.07.2011, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

engel koydum demişsinde ben baktım çok rahat ulaşılabiliyo giflere vs. kaynak koduna
Mesaj04.07.2011, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteye Tehdit

gurupepsi yazmış:
Sayın bedava sitem,siteme gamze denen bir kkız geliyor ve pnglerimi istiyor veremem dedim çünkü vermek isteemdim bana küstü ve şimdi de siteme iğrenç .ğrenç yorumlar yaazıyor beni tedit edip,senin adına siteler açarım seni rezil ederim diyor vermicem ona png o bir hırsız bu yüzden de siteme engel koydum alamıyor çatlıyor lütfen ona bir çare bulun siteleri;
www.honeybite.tr.gg
www.maqicland.tr.gg
www.gamzeyleherseyy.tr.gg
LÜTFEN YARDIM EDİN BENİ RAHATSIZ EDİYOR!

Sad Sad nolur ona bişi deyin ismi GAMZE Evil or Very Mad

Supporta Bir Kanıt Gösterin Hakan Bey Gerekeni Yapsın Böyle Şeyleri Dert Etme

İyi Forumlar.
Mesaj04.07.2011, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasimkaynagi yazmış:
engel koydum demişsinde ben baktım çok rahat ulaşılabiliyo giflere vs. kaynak koduna
ben de onu dedim zaten...
Arkadaş engelledim derken sağ ve sol tıklamalardan bahsetmiş. Zaten karşısındakinin de bunu çözebilecek kadar kod bilgisi -en azından browser kullanma bilgisi- yok. Yani bu konu o kadar problem olmamıştır.
Önceki mesajları göster: