Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2011, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: harika yazı animasyon programı

anim fx bu program süper çok güzel efektli yazılar yazılıyo ama deneme sürümü olduğu için kullanamıyorsun yaptıklarını full sürümü varmıdır bunun yaw bulamadım veya güzel hazır yazılara efektler yapılabilcek bildiğiniz programlar varsa verebilrimisiniz
Mesaj04.07.2011, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

normal şekilli yazı stili dion.yoksa renkli şekilli yazı stili mi?
Mesaj04.07.2011, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazılar şekilden şekile giriyo ya o tip
Mesaj04.07.2011, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu programı kullanmadım ama nette yazı tipleri arayabilir ve şekilli yazı tipleri bulabilirsiniz... Ayrıca Photoshop'ta sadece çalışmanız için kullanabileceğiniz eski bir yazı tipi üzerinden kendi şekillerinizi ekleyebilirsiniz...

İyi Forumlar...

Mesaj04.07.2011, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

o program flash animasyon yapiyo onun yaptıklarnı photosop yapamazki neyse boşver
Mesaj04.07.2011, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildigim Siteler Var .
Mesaj05.07.2011, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis

çok flood yapıyorsn
Mesaj05.09.2011, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu: ACİL YARDIM YAZI TİPİ RENGİ NASIL DEĞİŞİR

Sad Sad Sad yha arkadaşlar ben sitemde yazı tipi rengini deiştiremiom daire sağa sola gitmio yerinde hep beyaz oluo bir de ince rengi ve kalınlığı ayrıca tipi nasıl deişir nolur yardım edin daha yeniyim sitede
Mesaj05.09.2011, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkaplanfoto yazmış:
Sad Sad Sad yha arkadaşlar ben sitemde yazı tipi rengini deiştiremiom daire sağa sola gitmio yerinde hep beyaz oluo bir de ince rengi ve kalınlığı ayrıca tipi nasıl deişir nolur yardım edin daha yeniyim sitede

Bu tamamen tarayıcıdan kaynaklanan bir sorun... İnternet Explorer'dan denerseniz hiçbir sorun yaşamazsınız....
Mesaj08.09.2011, 07:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Nice and great article

This article was written really well, I like to read it. Super Slim Pomegranate is a super-thin on the market now are very popular weight loss products, and it has many models, such as: Slim Pomegranate 2009, Super Slim Pomegranate 2010, super slim pomegranate silver foil and New Slim Pomegranate, when you buy pomegranate weight loss pills, when sure to look for super slim pomegranate from china or other authentication identity, and super slim diet pills health & beauty.
Önceki mesajları göster: