Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2008, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu: işte uzun emeğin harika sonucu. gitar eğitimi gururla sunar

Arrow değerli dostlar sitemiz google de gitar eğitimi yazınca 540 000 sonuçtan 1. sırada yer almaktadır buda hem içerik hemde tasarımın göz doldurduğuna işaret etmektedir.
Arrow sitemizin şu andaki hiti günlük ziyaretçi ortalama 400, toplam ziyaretçi 47112 civarındadır.
Arrow tasarımımızda acizane idare eder. Wink
Arrow evet arkadaşlar yorum ve önerilerinizi bekliyorum tabii sizlerin desteği bizi daha iyi şeyler yapmaya yönlendirecektir.

En son gitaregitimi tarafından 24.06.2008 07:50:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.06.2008, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Mesaj24.06.2008, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

güsel site başarılar Wink
Mesaj24.06.2008, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende gitar çalmaya yeni başladım sitenizden yararlanırım Razz

Ancak google'da gitar eğitimi yazınca 1. çıkması çok doğal çünkü sitenin ismi bu Razz

Başarılar.
Mesaj24.06.2008, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

evcillerim yazmış:

Ancak google'da gitar eğitimi yazınca 1. çıkması çok doğal çünkü sitenin ismi bu Razz

Başarılar.

işte asıl mesele orda eğer bi eğitim sitesiysen hem sitenin adı farklı hemde başlığı farklıysa ki bunun gibi örnek çok birinci sıraı bırak son sıalarda ancak yer bulursun örneğin siten evcil hayvanlala alakalı ben evcil hayvanlar yazınca 1. sırda çıkıyorsan bu konuda başarılısın yoksa işin biraz zor Wink
Mesaj24.06.2008, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

gitaregitimi yazmış:
evcillerim yazmış:

Başarılar.

işte asıl mesele orda eğer bi eğitim sitesiysen hem sitenin adı farklı hemde başlığı farklıysa ki bunun gibi örnek çok birinci sıraı bırak son sıalarda ancak yer bulursun örneğin siten evcil hayvanlala alakalı ben evcil hayvanlar yazınca 1. sırda çıkıyorsan bu konuda başarılısın yoksa işin biraz zor Wink

Teşekkür ederim kardeşim siteni gerçekten takdir ediyorum tr.gg'nin sınırlarını zorlamışsın gerçekten...

Emeğine sağlık..

Mesaj24.06.2008, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben teşekkür ederim dostum senin sitende hakikaten başarılı.
Mesaj24.06.2008, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet değerli dostlar bu çalışmaya ancak bukadarmı yorum.
Mesaj24.06.2008, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sıten gercekten guzel olmus ellerıne saglık
Mesaj25.06.2008, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

resimlerinsesi yazmış:
sıten gercekten guzel olmus ellerıne saglık

teşekkür ederim sana da başarlar dilerim. saygılar.
Mesaj25.06.2008, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

değerli tr gg dostları hala bu siteyi merak etmiormusunuz ama çok şey kaubediyorsunuz.
Mesaj25.06.2008, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşla bu siteye bukadarmı yorum .
Mesaj25.06.2008, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

destek ve yorumlarınızı bekliyoruz.
Mesaj25.06.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

gerçekten dolu dolu bir site en beğendiğim siteler arasında sitemize sizin gibi bir ustanın yorum yazmasından memnun olurum
Mesaj26.06.2008, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

siteminkodcusu yazmış:
gerçekten dolu dolu bir site en beğendiğim siteler arasında sitemize sizin gibi bir ustanın yorum yazmasından memnun olurum

kardeşim siten tasarım olarak başaılı ancak başlık resmi koysan daha da hoş olacaktır bi eksikte içerik devamlı geliştir başaracaksın sana kolay gelsin.
Önceki mesajları göster: